Obranný sprej z kajenského pepře ochrání váš život

Obranný sprej

Obranný sprej z kajenského pepře ochrání váš život

V ulicích dnes není bezpečno. Dávejte na sebe pozor a buďte připraveni na nejhorší. V případě napadení vás ochrání OC spreje. Obsahují látku z nejsilnějších feferonek, a tak působí i na osoby pod vlivem alkoholu a těžkých drog se sníženým prahem bolesti.

Obranné spreje Equalizer2, Kfog2 a Stoper2 si můžete pořídit nawww.obrannespreje.cz a v maloobchodních prodejnách po celé republice. Chrání ženy už více než 22 let. Seženete je v různých velikostech. Ty nejmenší se vám vejdou i do plesové kabelky, malé ledvinky nebo kapsy u kalhot.

– Sprej Equalizer2 obsahuje pepřovou směs, která zasáhne jakéhokoli útočníka, aniž by vánek ovlivnil směr proudu. Má dosah až 3,5 metru.

– Mohutný proud spreje Kfog2 nepotřebuje přesné míření. Je citlivější na povětrnostní podmínky, avšak velmi vhodný k obraně proti více útočníkům.

Stoper2 vyvíjí mohutný proud pěny, která není citlivá na vítr. Pěna stéká útočníkovi po obličeji. Do očí, nosu i úst se mu tak dostává velké množství účinné látky.

Feferonky pro vaše bezpečí

Všechny spreje jsou naplněny látkou OC (paprikovou pryskyřicí) která je účinnější než jiné slzné látky. Kapsaicin z nejpálivější části feferonek o síle 2 miliony Scovillových jednotek zastaví každého útočníka. Tato látka způsobuje:

– dočasné oslepnutí

– dušnost

– dráždivý kašel

– silné pálení pokožky

„Často od žen slyším, jak jim naše spreje pomáhají a cítí se díky nim v bezpečí. Je hrozné, že jsou obranné prostředky vůbec potřeba, ale není nad to být vždy připraven,“ říká Marcel Šedivý z ObranneSpreje.cz. Buďte i vy připravena. Až příště vyrazíte z domu, přihoďte si do kabelky obranný sprej a nenechte nic náhodě.

O společnosti:

Od roku 1994 dovážíme na český trh obranné spreje. Dodáváme do maloobchodní sítě i koncovým zákazníkům. V roce 1995 jsme uvedli na trh revoluční novinku – pěnový pepřový obranný sprej STOPER, který byl 1. pěnovým sprejem na českém trhu.

Marcel Šedivý s.r.o.

Čelakovského 813

684 01 Slavkov u Brna

Tel.: +420 544 221 507

E-mail: info@obrannespreje.cz

www.obrannespreje.cz

http://www.facebook.com/266598300396145/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient