To pravé místo pro vaše podnikání

Pokud podnikáte, je od samého začátku zásadní otázkou, kam umístíte vaši provozovnu. Při výběru místa jistě přemýšlíte nad celou řadou faktorů.

Vliv místa

Vybrané místo může mít na vaše podnikání zcela zásadní vliv. Kde naleznete největší cílovou skupinu zákazníků? Najde váš zákazník bez problémů cestu k vám? Jak se k vám dostane? Bude mít kde zaparkovat? Nabídnete mu jednání v komfortním 2016122524-06_chodba-fotoprostředí? Může využít i dalších služeb ve vašem okolí?

Praha disponuje největším počtem obyvatel, což znamená nejen nejpočetnější, ale také nejsilnější kupní sílu zákazníků. Můžete zde vybírat z velkého množství nejkvalifikovanějších pracovníků. A zázemí služeb všeho druhu nejen pro podnikatele je bezesporu v republice nejširší. Praha má vybudovánu velmi dobrou infrastrukturu jak pro zákazníky, tak pro dodavatele. Blízkost letiště s mnoha přímými spoji podporuje mezinárodní obchod.

 

Sídlo na prestižní adresemapa praha

Nezanedbatelným faktorem výběru je i dobrá adresa provozovny, která může být pro styk se zákazníky a obchodními partnery přesvědčivým argumentem o vaší důvěryhodnosti. Které místo je v současné době tím nejprestižnějším? Samozřejmě je to centrum města, které nabízí pronájem kanceláří na Praze 1. Příkladem moderní kancelářské budovy na této adrese je Praha City Center. Jde o moderní kancelářskou budovu třídy „A“ nabízející kancelářské prostory od 150 m2 s moderním interiérovým vybavením, klimatizací, ventilací a telekomunikacemi. Kanceláře lze variabilně uspořádat podle vašich představ – na 1 patře může vzniknout až 250 pracovních míst! Místo je výborně dostupné autem i MHD. K dispozici je 291 parkovacích míst, takže zajištění snadného zaparkování pro vaše návštěvy je samozřejmostí.

 

Služby nájemcům

Praha City Center ve svých prostorách nabízí celou řadu služeb a občanské vybavenosti. Naleznete zde designové bistro otevřené od rána do pozdních večerních hodin, bankovní služby, služby nezávislého finančního poradce, kurýrní službu, půjčovnu aut a automyčku, dobíjení elektromobilů, kadeřnictví, kosmetický salon a ještě mnohem více.

Při výběru místa vašeho podnikání vybírejte kvalitu a uvažte všechny faktory, které vám mohou pomoci získat a udržet si zákazníky. Kvalitní zázemí vám k takovému cíli rozhodně pomůže.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient