V pražském TOP HOTELu se nachází moderní kongresové centrum

V prostorách TOP HOTELu Praha se konají svatby, koncerty, sportovní akce, večírky, ale velmi často také různá školení, konference a kongresy. Nabízí totiž skvělé zázemí pro konání velkolepých akcí tohoto druhu.

Perfektní prostory pro přednášky

Kongresové centrum Praha v TOP HOTELu získalo několik ocenění. V letech 2013, 2014, 2015 a 2016 byl TOP HOTEL označen za nejlepší kongresový hotel v soutěži Czech Hotel Awards. Disponuje totiž 5 velkými sály a 16 menšími salónky. Největší je sál s názvem TOP Congress hall, do nějž se vejde až 2000 účastníků, o polovinu méně lidí pojme kongresový sál Praha. Veškeré místnosti se dají variabilně uspořádat, samozřejmostí je zajištění veškeré doprovodné techniky, jako je například projektor.

Interiéry plné umění

Chodby a vstupní hala hotelu jsou zdobené díly nejen českých umělců. Visí zde fresky, mosazné lustry, vitráže a velké množství obrazů. Obdivovat zde můžete mozaiku sochaře Josefa Lieslera, obrazy Vladimíra Plachého, Jana Čiháka či Aleše Venhody. Na hlavní recepci je také unikátní výzdoba z kamenných desek z onyxu, které byly přivezeny až z Nepálu.

Kulinářské zážitky

Když opustíte konferenční prostory Praha, určitě narazíte na jednu z pěti hotelových restaurací, které jsou otevřeny i veřejnosti. V některých dostanete typicky české pokrmy, jinde ochutnáte mezinárodní kuchyni. Není problém domluvit si také občerstvení přímo pro účastníky konference.

Ubytování pro všechny

Kongresový hotel Praha disponuje 810 pokoji, některé z nich jsou bezbariérové. Čas ležet na pokoji však návštěvníci nemají. V hotelovém komplexu se totiž nachází wellness centrum s bazénem, saunami a vířivkou. V létě je možné strávit volné chvíle v japonské zahradě se zpívající fontánou a jezírky. Jsou tu také tenisové kurty a bowlingová dráha.

Stručně a jednoduše – není divu, že se v TOP HOTELu konají mnohé mezinárodní konference a jejich účastníci odjíždějí vždy spokojení.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient