Kupte si hotovou firmu a začněte podnikat okamžitě

Podnikat dnes může každý, chce to jen odhodlání do začátku. Dnes už ani není nutné projít si všemi těmi formalitami na začátku. Kdo chce začít okamžitě, má možnost zakoupit si tzv. ready made společnost, která je už připravená a čeká, až pod jejím jménem někdo začne podnikat.

Co je to ready made?

Pro koupi ready made společnosti se většina začínajících podnikatelů rozhodne z časových důvodů. Nemusí čekat na založení firmy a její registraci k daním a DPH. Stačí si vybrat firmu, podepsat papír a druhý den už může být přepsána na nového majitele

Jedinou potíží, která by se mohla vyskytnout, je utajovaná historie společnosti. Ready made firmy byly pouze založeny, mají splacený základní kapitál a nikdy nebyly aktivní. Bohužel se stává, že někteří poskytovatelé ready made s.r.o. se snaží prodat kousky, pod jejichž jmény už někdo podnikal. Nejen že to může vyvolávat zmatek mezi zákazníky, kteří si ji pamatují, ale především si možná koupíte firmu s dluhy! Proto vždy chtějte vidět účetní a daňovou dokumentaci, prozkoumejte si danou společnost.

Koupě ready made s.r.o. má své výhody

Někdy se hodí mít firmu, která nezačíná úplně od nuly. Investoři, banky, kolegové z jiných společností, s nimiž byste mohli uzavřít obchod – ti všichni se dívají na historii a přece jenom se jim více líbí společnosti, jež už se na trhu nějakou dobu pohybují.

Koupit si lze jakoukoliv společnost

Různí prostředníci umožňují prodej ready made s.r.o., ale i ltd., LLC a dalších forem. Ano, chápete správně, takhle snadno si zakoupíte také firmu v zahraničí. Bez jakéhokoliv vyřizování a pěkně z pohodlí domova. Na Incorporated.cz si vyberete, vyplníte formulář a oni vám pošlou k nahlédnutí účetní a daňovou dokumentaci. Až si ověříte, že je vše v pořádku, zaplatíte, budou vám zaslány dokumenty k podpisu. Ty potom naskenujete a pošlete, právníci hned druhý den dojdou vyřídit změny v obchodním rejstříku, na živnostenský a finanční úřad a je hotovo. Úplně bez starostí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient