Rekvalifikační kurzy účetnictví Ostrava – termíny na letošní rok jsou vypsány

Rekvalifikační kurzy účetnitcví

Hledáte nové uplatnění? Rekvalifikujte se. Jeden z nejžádanějších rekvalifikačních kurzů je kurz účetnictví. Osvědčeným organizátorem je Orange Academy a pořádá je rovněž v Ostravě.

Rekvalifikační kurzy podvojného účetnictví využijete jako naprostý začátečník, který potřebuje získat povědomí o problematice zcela od základů, ale i jako někdo, kdo si chce své znalosti osvěžit, třeba po letech, kdy se s problematikou nesetkal. I začátečníci jsou po absolvování tohoto kurzu schopni ihned samostatně vést účetnictví malé nebo dokonce středně velké firmy. Ne každý rekvalifikační kurz účetnictví vás na vaši další profesní dráhu připraví tak dobře, jako právě Orange Academy.

Na kurzu se naučíte kompletní principy podvojného účetnictví

Začnete založením nové účetní jednotky a proberete kompletní principy a zásady účtování, až po účetní uzávěrku. Princip výuky Orange Academy staví na bohatém procvičování, takže po kurzu nebudete někdo, kdo tyto věcí dělá prvně. Lektoři vám vše vysvětlí na konkrétních případech a vy si vše skutečně osaháte a vyzkoušíte.

Kdo touží rovnou po větším rozsahu získaných znalostí, má možnost absolvovat kurz Účetnictví a daňová evidence. V některých městech, včetně Ostravy, probíhá i tento kombinovaný rekvalifikační kurz.

Jak se učí v Orange Academy

Dvacetileté zkušenosti firmy jsou poznat. Už dávno má firma vychytáno, co funguje při výuce nejlépe. Kurzy se neustále zdokonalovaly až do dnešní podoby. Firma se chlubí nejmodernějším e-learningem, který jako studenti rekvalifikačního kurzu můžete též využívat. Jeho prostřednictvím si vše procvičíte na příkladech, ale můžete i komunikovat s lektory. Přístup získáte rovněž k prémiový článkům z oblastí daní a účetnictví, které vás opět ještě více zasvětí do celé problematiky.

Rekvalifikační kurzy účetnictví v Ostravě

Hledáte-li rekvalifikační kurzy účetnictví Ostrava, určitě nezaváhejte a zvolte si ty od Orange Academy. Ta již má termíny pro kurzy Účetnictví (podvojné) i pro kurzy Účetnictví a daňová evidence. Kurzy v Ostravě probíhají na adrese 28. října 168, Ostrava – Mariánské Hory v budově Zepter.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient