Kde poptávat instalatérské práce v Praze?

instalatérské práce

Češi sice mají zlaté ručičky, ale kutilů postupně ubývá. Čím dál více dětí vyrůstá v městských bytech, kde není nutné, aby se učily starat se o domácnost. Není na tom nic špatného, svět a společnost se prostě mění. Dnešní lidé možná neumí opravit kapající kohoutek, zato zvládají dva cizí jazyky a mnoho technologických dovedností. Důležité je vědět, kde v případě toho kapajícího kohoutku hledat pomoc.

V menších městech a na vesnicích to často funguje tak, že všichni dobře vědí, který řemeslník má v malíku instalatérské práce. Když dojde k problému, hned tuší, komu zavolat. Ale co v Praze?

Rastislav Žák k vašim službám, i v angličtině

Oblíbený instalatér Praha je Rastislav Žák. Působí na území celého města, tak si nedělejte starosti, zda to k vám nebude mít daleko. Jelikož v hlavním městě žije spousta cizinců, mohla by pro vás být zajímavá informace, že umí i anglicky. U řemeslníků to nebývá zvykem, mnozí své řemeslo ovládají perfektně, ale cizí jazyky neumí. Tento instalatér pomůže i cizincům.

Pomůže vlastně skoro se vším

Proč si lidé volají instalatéra? Důvody jsou různé. Může vám pomoci nainstalovat novou pračku, vyměnit umyvadlo či WC, namontovat bojler, udělat rozvody vody a odpadů, pomoct s rekonstrukcí jádra, vyřešit havárii na rozvodech vody, vyměnit vodoměry a ventily, opravit sifon. Zvládá také čištění odpadů v kuchyni i koupelně a poradí si rovněž s topenářskými pracemi.

A jak si čištění odpadů Praha objednat? Úplně jednoduše. Stačí zavolat nebo vyplnit formulář na webových stránkách. Instalatér je vám k dispozici každý den od 8 ráno do 8 večer včetně víkendů. Chápe totiž, že v případě některých problémů nelze čekat do pracovního dne. Co byste dělali celý víkend s ucpaným záchodem či prasklým vodovodním potrubím? Raději nad tím ani nepřemýšlejte a v případě potíží rovnou volejte.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient