Široké spektrum tiskařských služeb

Tiskové centrum PRINTOO nabízí širokou škálu služeb, v níž se nachází například tisk vizitek, letáků, katalogů, plakátů, časopisů, jídelních lístků nebo svatebních oznámení. Na své si přijdou nejen marketingové společnosti, ale i studenti, kteří zde mají k dispozici kvalitní vytištění bakalářských či diplomových prací. Dále společnost poskytuje zhotovení fotoknih, které mohou být originálním a nápaditým dárkem k narozeninám i na Vánoce.

Prvotřídní zařízení

Tiskárna České Budějovice disponuje luxusním vybavením, díky kterému mají produkty vysokou kvalitu a dokonalou ostrost barev. Naleznete zde čtyřbarevný ofsetový tiskařský stroj Heidelberg formátu B2, plotr Canon a barevnou digitální tiskárnu Konica Minolta. Firma nabízí komplexní řešení zakázek, což znamená, že součástí každé objednávky je i její dokončující zpracování jako například ořez, skládání a mnoho dalšího.

Reklamní agentura Karmášek

PRINTOO tvoří část komunikační agentury a tiskárny Karmášek, jejíž součástí je grafické studio, špičkový fotoateliér, nakladatelství i velké knihařské zázemí. V rámci celkového rozsahu služeb působí firma i v oblasti marketingu. Lze tedy říci, že zde naleznete prvotřídní servis, který je nejen vysoce kvalitní, ale i kvantitativní. Zárukou spokojenosti je dlouholetá tradice společnosti. Firma byla založena ve Dvoře Králové nad Labem pod názvem Ježek & Karmášek již roku 1927.

Vše na jednom místě

Zákazník má v tomto centru k dispozici řadu služeb, které se vyskytují na jednom místě, a proto je dodání zakázek vždy časově i cenově příznivé. Tisk České Budějovice poskytuje své klientele vyřízení zakázek v celém jejich rozsahu. Nejen tiskařské stroje, ale i zařízení pro dokončující zpravování, kterým je například moderní lepička vazeb B2 nebo šička pro vazbu V4, disponuje vysokou kvalitou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient