Speciální nabídky pro světové odběratele se vrací se 120. kantonským veletrhem

120. čínský veletrh importu a exportu (the Canton Fair) bude oficiálně otevřen od 15. října do 4. listopadu v Guangzhou se speciálními nabídkami, které budou jako hlavní součást veletrhu k dispozici světovým odběratelům.1440682217_11

Dle slov pana Liu Quandonga, zástupce generálního ředitele pro zahraniční vztahy kantonského veletrhu, je cílem těchto nabídek vytvoření příznivějších obchodních podmínek a nalezení většího počtu obchodních příležitostí pro světové dodavatele a odběratele. Tyto nabídky zahrnují společenské prostory VIP, samoobslužnou online platformu pro vyhledávání vystavovatelů a odběratelů, zvaní nových členů prostřednictvím této platformy a propagační odměnu pro nové odběratele ARNB (Advertisement Reward for New Buyers).

Společenské prostory – VIP Lounge

Speciální služba pro pravidelné odběratele, kteří se zúčastnili veletrhu alespoň 15krát. Tyto prostory nabízejí občerstvení a nápoje, kupóny na oběd a kávu, služby jako volný vstup na semináře a obchodní seznamovací schůzky.

Exkluzivní samoobslužná platforma

Exkluzivní samoobslužná platforma je platformou pro vyhledávání mezinárodních partnerů, která usnadňuje rozšiřování obchodních příležitostí a vztahů jak odběratelům, tak i dodavatelům. Součástí této služby jsou exkluzivní prostory pro obchodní jednání a možnosti propagace značky.

Akce i-Invite

Kantonský veletrh zavedl akce i-Invite, které umožňují vystavovatelům a pravidelným odběratelům zvaní nových odběratelů k účasti na tomto veletrhu prostřednictvím oficiální platformy BEST veletrhu, kteří mohou získat odměny ve formě ubytování v pětihvězdičkových hotelích a obědových poukázek na veletrh.

Program ARNB

Program propagační odměny pro nové odběratele (ARNB) byl zvláště vytvořen pro nové odběratele. Noví odběratelé si mohou zvolit kupóny na obědy a kávu k využití na tomto veletrhu, nebo rezervovat pokoje v pětihvězdičkových hotelích a střediscích, jako např. Starwood Hotels and Resorts. Podrobnosti o tomto programu najdete na webových stránkách: http://www.cantonfair.org.cn/en/ARNB/index.shtml

„Zavádíme tyto služby, abychom našim odběratelům a vystavovatelům pomohli s jejich obchodem na kantonské veletrhu,“ uvedl Pan Liu. „Jsme platformou pro členy průmyslového řetězce, kteří hledají nové příležitosti, a chtěli bychom jim připravit úspěšnou cestu.“

O kantonském veletrhu

Čínský veletrh importu a exportu, známý také jako Kantonský veletrh, se koná v Guangzhou dvakrát ročně, vždy na jaře a na podzim. Od svého založení na jaře roku 1957 je tento veletrh komplexní výstavou s nejdelší historií, nejvyšší úrovní, v největším měřítku a s největším množstvím produktů, stejně jako nejpočetnější účastí světových odběratelů a největším obchodním obratem v Číně.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient