TEERAG-ASDAG od nynějška nese jméno PORR

TEERAG-ASDAG od nynějška nese jméno PORR. Nové jméno, osvědčené silné stránky.

Karl-Heinz Strauss, CEO PORR
Karl-Heinz Strauss, CEO PORR

Společnost TEERAG-ASDAG AG, která je již od roku 2012 100% dceřinou společností PORR AG, byla k 3. září 2016 sloučena s PORR Bau GmbH a nyní vystupuje jako PORR Bau GmbH s dodatkem „Tiefbau“, označující oblast jejího působení, tedy inženýrské stavby. Na dosavadním zaměření, trzích, vztazích se zákazníky, kontaktních osobách a na zaměstnancích podniku se nic nemění.

„De facto jsme již léta jedním celkem,“ vysvětluje Karl-Heinz Strauss, CEO PORR.„Tímto spojením chceme ukázat navenek, že jsme silný tým a že naše full-servisová-nabídka pokrývá plošně všechny oblasti pozemního, průmyslového i inženýrského stavitelství. Jednotná značka PORR zvyšuje soudržnost našich firem a vysílá jasný signál i našim zákazníkům, partnerům a akcionářům. Mohou spoléhat na to, že díky spojení kompetencí, schopností a know-how budeme v budoucnu pracovat ještě efektivněji.“

Nová PORR Bau GmbH . Tiefbau

Společnost TEERAG-ASDAG – a nynější PORR Bau GmbH s dodatkem „Tiefbau“ – je se svým širokým portfoliem stavebních prací již více než 100 let významným hráčem v rakouském stavitelství. Její hlavní oblastí působení jsou především všechny segmenty inženýrského stavitelství. Jako přední poskytovatel na domácím trhu inženýrských staveb nabízí kompletní balíček pro každého zákazníka – od zemních a demoličních prací přes asfaltování až k protihlukovým úpravám. Pozoruhodné portfolio referencí však společnost může vykázat také v oblasti výstavby mostů, podzemních staveb a inženýrských sítí.

Výsledkem spojení všech kompetencí pod silnou střechou značky PORR je přidaná hodnota počínaje optimalizovaným transferem know-how při speciálních úkolech v celém koncernu až k efektivnější realizaci všech procesů v jeho nové struktuře.

„Kontinuita je pro nás obzvláště důležitá. Po sloučení stavebních aktivit TEERAG-ASDAG se společností PORR Bau GmbH proto nenastanou žádné změny v personální struktuře, naši zákazníci a partneři budou mít i nadále své kontaktní osoby, na které jsou zvyklí. Bude zachováno decentralizované řízení a rovnocenné postavení i lokální pravomoci všech poboček. Obsah stávajících smluv samozřejmě nebude změněn. A naše kolegyně a kolegové se budou naplno angažovat jako dosud – od nejmenších projektů až k těm velkým,“ dodává Karl-Heinz Strauss.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient