Společnost System4u – spolupráce se slovenským mobilním operátorem Orange.

Společnost System4u poskytuje zákazníkům největšího telekomunikačního operátora na Slovensku služby pro správu a zabezpečení firemní mobility

Společnost System4u, přední poskytovatel služeb pro správu a zabezpečení firemní mobility, oznamuje zahájení spolupráce se slovenským mobilním operátorem Orange.

Správa firemní mobility – Enterprise Mobility Management (EMM) – začíná být pro firmy nezbytným řešením. Zaměstnanci pro práci používají nejen firemní telefony a tablety, ale i svá vlastní zařízení (BYOD). IT oddělení si nemůže dovolit ztratit nad těmito zařízeními kontrolu.

Technologie MobileIron nabízí komplexní řešení pro správu mobilních zařízení, mobilních aplikací a firemních dokumentů. Zaměstnanci proto mohou pro svou práci používat jak soukromé, tak firemní mobilní zařízení a bezpečně na nich pracovat s firemními daty. To vše v zabezpečeném prostředí, kde je možné jasně definovat pravidla pro použití aplikací i dokumentů.

Díky technologii MobileIron získají zákazníci společnosti Orange:

– přehled a správu nad všemi mobilními zařízeními používanými ve firmě

– ochranu firemních dat

– definici aplikací v mobilním zařízení

– lokalizaci zařízení, uzamčení a nebo vymazání dat na dálku

– mobilní a flexibilní zaměstnance

– rychlé a snadné nasazení s nenáročnou správou a profesionální podporou

„Uživatelé se ke svým datům dostanou kdykoli a odkudkoli, firmy tak zajistí svým zaměstnancům potřebnou flexibilitu pro práci a IT oddělení získá nad mobilními zařízeními požadovaný dohled,“ říká produktová manažerka Mária Babničová z Orange Slovensko. V rámci tohoto dohledu může IT vynutit požadované nastavení a bezpečnostní politiku pro daného uživatele, mobilní aplikaci nebo specifický dokument.

Pro více informací o správě firemní mobility navštivte http://www.system4u.cz/

System4u je ryze česká firma, která byla založena v roce 2004 a za dobu svého působení na trhu se vyprofilovala na špičku mezi poskytovateli řešení pro správu a zabezpečení firemní mobility. Firma také dosáhla nejvyšší partnerské úrovně Iron Partner společnosti MobileIron.

System4u nabízí komplexní služby od poradenství a analýzy současné situace ve firmě až po instalaci a následnou správu a podporu. Během svého působení se společnost System4u stala stabilním partnerem celé řady českých i zahraničních firem. V roce 2015 se společnost System4u stala exkluzivním partnerem GEMA (Global Enterprise Mobility Alliance) pro Českou republiku a Slovensko.

Orange Slovensko je vedoucí telekomunikační společností a největším mobilním operátorem na Slovensku. K 31. 3. 2016 evidoval 2,869 mil. zákazníků mobilních služeb a více než 201.000 zákazníků pevného internetu a digitální televize. Celkové pokrytí vysokorychlostního mobilního internetu, tedy 3G i 4G sítě, překročilo 95 % populace Slovenska. Orange Slovensko je první telekomunikační operátor na Slovensku, který spustil nejmodernější pevnou síť nové generace na bázi FTTH (Fiber To The Home – optika do bytu), která aktuálně pokrývá téměř 435 tisíc domácností v 19 městech. Pevný internet a digitální televizi poskytuje Orange taktéž prostřednictvím technologie DSL, která je dostupná na většině území Slovenska.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient