Start servisu samoobslužné firemní telefonie, který se uvádí do provozu během 15 minut

Start servisu samoobslužné firemní telefonie, který se uvádí do provozu během 15 minut

SmartTelPlus, poskytovatel služeb „cloud telefonie“, dnes oznámil spuštění služby firemní telefonie, která funguje na principu samoobsluhy. Uživatel si může nastavit plnohodnotný telefonní systém během 15 minut, jednoduše pomocí svého internetového prohlížeče a nepotřebuje pro to žádné speciální znalosti.

Pro připojení kancelářské telefonie je nutné přihlásit se na serveruhttps://smarttelplus.eu/ a uhradit první splátku. Každý nový uživatel dostane vklad 10 eur na svůj účet za účelem testování služby. Další nastavení probíhá přes jednoduchý a srozumitelný on-line systém. Začít využívat novou službu lze okamžitě, můžete k tomu použít zařízení, které je pro vás nejvhodnější, ať již je to chytrý telefon nebo počítač.

Momentálně jsou uživatelům SmartTelPlus dostupné:cloud telefonie, SmartTelPlus

– Pobočková ústředna PBX na cloudovém základě s obvyklou nabídkou funkcí (autosekretář, hlasová pošta, chytré pořadí volání, přesměrování a další);

– pronájem pevných linek a čísel bezplatného volání;

– neomezený záznam a uchování hovorů

– služba «okamžité zpětné volání» (call-back) – automatické spojení s návštěvníky Webu – služba, prostřednictvím ketré obdrží návštěvník stránky zpětné volání během rekordních 28. sekund od momentu, kdy zmáčkl «zavolejte mi zpět» (připravuje se k spuštění).

Všechna nastavení a hlášení jsou dostupná nepřetržitě z jakéhokoliv zařízení napojeného na internet.

„Nepřeháníme, když říkáme, že celý systém lze nastavit během přestávky na kávu,“říká Julia Bal, manažerka externí komunikace společnosti SmartTelPlus. „Napojit číslo, stanovit pracovníkům vnitřní čísla, naladit pravidla zpracování vstupních volání, hlasovou poštu, nabídku IVR – pro to je třeba pouze přístup k internetu a trochu Vašeho času. Veškeré funkce dobře znají uživatele tradičních ATÚ. Rozdíl je v tom, že naši ATÚ kontroluje bezprostředně ten, kdo ji používá. Vždyť kdo lepší než Vy zná Váš byznys a Vaše potřeby v telefonii? Jakékoliv otázky můžete adresovat naší službě podpory klientů – jsme tu pro Vás nepřetržitě 24 hodin denně a mluvíme v jazycích všech zemí, kde poskytujeme služby“.

Technologie SmartTelPlus funguje na základně vlastní infrastruktury a komunikačních kanálů, což umožňuje společnosti nabízet služby telefonie za cenu nížší, než je průměrná cena na trhu. Společnost poskytuje služby na území Česka, Polska, Estonska, Lotyšska, Litvy, a Velké Británie.

O společnosti

SmartTelPlus mění představy o firemní telefonii. Kancelářský telefonní systém, zpracovaný SmartTelPlus, funguje na principu samoobsluhy – uživatel nastavuje a kontroluje vše sám, z jakéhokoliv zařízení, zapojeného k sítím internetu. Vlastní infrastruktura a komunikační kanály dovolují SmartTelPlus nabízet služby firemní telefonie za cenu nižší, než je průměrná na trhu. Společnost podniká na území států Pobaltí, Polska, Česka a Velké Británie.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient