Stylové nástěnné kalendáře

Kalendáře můžou být skvělým dárkem, připomínkou na vaše společné chvíle i designovým prvkem, který ozdobí každý interiér. Svým kamarádům, rodině nebo kolegům udělejte radost stylovými kalendáři, se kterými si rádi vyzdobí svoji kancelář nebo domov. Vy tak budete mít jistotu, na vás rozhodně nezapomenou a oni budou nadšení, že dostali tak zajímavý doplněk, který využijí doma nebo třeba v kanceláři.

Měsíční, dvouměsíční a tříměsíční kalendáře

Tematické kalendáře mají většinou dvanáct nebo 6 listů, ale výjimkou nejsou ani tříměsíční varianty. Pokud chcete, aby byl kalendář pro daného člověka stylovým doplňkem interiéru, zaměřte se na jeho oblíbenou tematiku. Milovníci módy ocení kalendáře se stylingovými tipy nebo světoznámými modelkami, umělecky založeným lidem se bude líbit kalendář s obrazy, sportovcům zase kalendář s motivy jejich oblíbené aktivity. Běžné jsou dnes i kalendáře s recepty, cestovatelskými tipy apod. Pokud tedy při hledání dárků narazíte i na zajímavý kalendář pro sebe, udělejte si také radost a třeba se díky tomu ještě něco naučíte nebo v sobě objevíte skrytý talent.

Plakátové kalendáře

Plakátové kalendáře jsou stále oblíbené. Jejich výhodou je, že jsou lehké, skladné a vejdou se téměř kamkoliv. Jen v tomto případě buďte obzvlášť obezřetní při výběru motivu. Aby si ho obdarovaný nechal celý rok na stěně, musí se mu opravdu líbit. Případně přidejte i nějaký text, váš oblíbený citát nebo vtip. A ještě se určitě vyplatí zmínit, že dnes nemusíte plakátové kalendáře lepit na zeď izolepou. Existuje například speciální hmota, která nezanechá na zdech žádné stopy. Případně můžete zkusit na kalendář koupit rám a udělat z něj takový dočasný obraz.

Kalendář jako obraz

Fanouškům minimalismu se budou stoprocentně líbit plakátové zarámované kalendáře, nejčastěji jen černo-bílé nebo v neutrálních barvách. Měl by na nich být nějaký zajímavý grafický prvek, ale opravdu jen jednoduchý a decentní. Skvěle se pak takové kalendáře hodí i do obrazových stěn, které jsou dnes běžnou součástí moderních interiérů. Takový kalendář si klidně pořiďte i sami pro sebe, pokud je vám tento styl blízký, například při zařizování bydlení to bude příjemné zpestření. A pokud je váš partner zarytý praktik, tenhle obraz před ním obhájíte. Má totiž i praktickou funkci a pomůže vám lépe zvládat deadliny.

Personalizované fotokalendáře

Pokud máte společné fotografie, byla by škoda toho nevyužít. V telefonu se na ně už mockrát nepodíváte. Kalendář s dětmi, partnerem nebo kamarády si můžete vystavit doma, ale i v práci, aby se vám po nich tolik nestýskalo. 🙂 Pokud navíc nemáte žádné nápady na dárky, fotokalendář je většinou jistota. Sestavení vlastního fotokalendáře sice bude o něco dražší než nákup hotového výrobku, ale určitě to stojí za to. Před Vánoci nebo na Valentýna navíc bývají na takové kalendáře celkem vysoké slevy. Přidat můžete i nějaké vaše oblíbené hlášky, motta nebo citáty. Záleží jen na vás, internetové obchody dnes nabízejí opravdu širokou škálu možností.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient