Kvalitní dílenský nábytek zajistí dokonalý pořádek na pracovišti

Každý, kdo alespoň čas od času využívá při práci dílnu, dobře ví, jak důležité je zajistit, aby každá věc měla své přesně vyhrazené místo. Systematické uspořádání veškerého nářadí, dalších nástrojů a nejrůznějšího materiálu výrazně usnadňuje veškeré činnosti, šetří čas a zefektivňuje práci. Pořádek je tak klíčem k úspěchu i v malých domácích dílnách. A pro profesionální pracoviště je jeho zajištění zcela klíčové.

Dílenský nábytek musí být kvalitní

Nejlepší podmínky zajistí dílenský nábytek, který je konstruován tak, aby umožňoval efektivní práci. Je ovšem třeba vybírat pečlivě. U dílenského nábytku se rozhodně nevyplácí upřednostňovat nízkou cenu na úkor kvality. Ani módní trendy u něj nehrají roli; podstatná je zejména vysoká odolnost, spolehlivost a dlouhá životnost.

Jaký dílenský nábytek je nepostradatelný?

V žádné dílně nesmí chybět pevný a stabilní dílenský stůl nebo ponk. Výhodné je pořídit modulární typ, který lze sestavit tak, aby přesně odpovídal na něj kladeným požadavkům. Oblíbené jsou i dílenské vozíky se zásuvkami i policemi. Ty by měly být dostatečně robustní a s kolečky opatřenými brzdou, která zajistí bezpečné zafixování vozíku na místě. Samozřejmě nelze zapomenout ani na dílenské plechové a kovové skříně, které pojmou nářadí i materiál a obstojí i v náročném provozu. Dle potřeby je možné vybrat typ s plnými nebo prosklenými dveřmi, s roletou či s plastovými boxy. Zásuvkové skříně zase skvěle poslouží k ukládání spojovacího materiálu, drobných součástek i nástrojů. A mnozí ocení speciální úložné prostory kombinované s pracovní plochou. Velký význam samozřejmě mají i elektroskříně a NC program, některé firmy se neobejdou bez antistatického nábytku.

Kde pořídit dílenský nábytek?

Precizně zpracovaný dílenský nábytek dodává zákazníkům v České republice i mnoha evropských zemích společnost POLAK CZ. Nabízí široký sortiment dílenského nábytku, ze kterého si vybere každý.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient