veletrhy FOR FAMILY

Nepropásněte veletrhy pro celou rodinu FOR FAMILY

Oblíbené veletrhy FOR FAMILY, na kterých si na své přijde opravdu každý člen rodiny, proběhnou v PVA EXPO PRAHA v Letňanech ve dnech 7. – 10. dubna 2016. Letos nově doplní trojici veletrhů FOR KIDS, FOR PETS, FOR SENIOR také obnovený veletrh cestovního ruchu FOR TRAVEL. Na jednu vstupenku mohou návštěvníci zavítat na všechny čtyři veletrhy najednou.

Veletrhy, které pod souhrnným názvem FOR FAMILY probíhají vždy začátkem dubna v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, patří k nejnavštěvovanějším veletržním událostem v Praze. A není se přitom čemu divit – svým návštěvníkům nabízející opravdu širokou nabídku. Za nákupy i inspirací zde totiž vyrážejí nejen rodiče malých dětí i odrostlých školáků, ale také milovníci zvířat, senioři a nově také cestovatelé.

FOR KIDS: Vše pro miminka i školáky na jednom místě

Novinkou letošního ročníku veletrhu potřeb pro děti je jeho přesunutí veletrhu do haly číslo 1. „V současné době je na veletrh přihlášeno více než šedesát vystavovatelů. Mezi prvními přihlášenými jsou tradičně společnosti, které mají ve svém sortimentu především kočárky a autosedačky,“ říká manažerka veletrhu Hana Kovářová. Za všechny dosud přihlášené vystavovatele nabízející výše zmíněné produkty lze jmenovat například společnosti Babypoint, Depemo, Kočárky Růžový panter a další. Sortiment látkových plen budou na veletrhu zastupovat firmy Mamája , Bamboolik nebo Petit Lulu. Nezávadné a certifikované láhve nabídne R&B Mědílek nebo Free Watter. Novou kolekci dětského oblečení pro nadcházející sezónu jaro/léto představí na FOR KIDS tradičně Dita Tábor, Pletex Třebíč, Esito nebo Farmers, jejichž barevné oblečení zaujme nejen rodiče miminek, ale i školáky.

Chybět zde nebudou ani vystavovatelé nabízející kola a koloběžky, zastupovat je bude například společnost Intrea. Sportovně zaměření rodiče si zde budou moci zase vybrat z bohaté nabídky vozíků za kočárky, které budou k dostání na stánku firmy Dvě plus dvě.

Nedílnou součástí veletrhu je atraktivní doprovodný program, který letos bude více než pestrý. „Novým partnerem doprovodných programů se pro letošní rok stala Česká obec sokolská, která představí dovednosti svých svěřenců v oblasti sportovní a akrobatické gymnastiky, tance, stepu a dalších odvětvích. Ukázky budou pro diváky k vidění na pódiu ve Vstupní hale výstaviště. Další přehlídka sportů pod záštitou České obce sokolské bude potom probíhat přímo v centru dění veletrhu FOR KIDS, tedy v hale 1. Veletržní dění oživí rovněž nejrůznější hudební a pěvecká vystoupení. Chybět nebude doprovodný program sdružení Ulice dětem,“ vyjmenovává Hana Kovářová. Na své si zde ovšem přijdou i čerství rodiče, kteří se budou moci zapojit do ukázkových lekcí babyogy pod vedením zkušené a certifikované lektorky Lenky Gajdoštíkové. To, že s dětmi lze pracovat již od šesti měsíců a rozvíjet jejich schopnosti, ukáže zase lektorka Studia Pohybu – Cesta s Montessori Monika Němcová.

Po krátké pauze zavítá do PVA EXPO PRAHA Bibliobus nabízející možnost nejen zapůjčení knížek, ale také získání čtenářského průkazu. Pro malé řidiče bude na FOR KIDS opět připraveno dopravní hřiště a chybět nebudou ani závody čtyřkolek.

A pozor! Každý, kdo si zakoupí vstupenku na veletrh FOR KIDS, získá zdarma dětskou vstupenku do Království železnic, které se pro rok 2016 stalo partnerem veletrhů pro děti v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

FOR PETS – jarní svátek domácích mazlíčků a jejich chovatelů

Noví i již tradiční vystavovatelé představí na veletrhu chovatelských potřeb pro domácí zvířata v moderním a krásném prostředí haly číslo 3 novinky pro nadcházející sezónu. Návštěvníci se tak mohou těšit na nabídku pelíšků, obojků, vodítek, oblečení nebo hraček. Chybět zde nebudou ani přední čeští distributoři a výrobci krmiv, na jejichž stáncích se mohou zájemci poradit s odborníky o výživě a specifických potřebách svých mazlíčků. Vystavovatelé navíc mají pro čtyřnohé členy rodiny připraveny ochutnávky krmiva, doplňků stravy i nejrůznějších pamlsků. Například společnost Dibaq na veletrhu FOR PETS chystá opět svou Pestauraci neboli, jak už název napovídá, restauraci pro pejsky. Z dalších dosud přihlášených firem lze jmenovat například společnosti Plaček, Pučálka, CZ Anidis, Delikan, Askino, Nativia, ale také Royal Canin, Hill ́s, Henry Schein, Vitakraft, VAFO Brit Care nebo Tenesco či Pet Center. Právě posledně jmenovaný vystavovatel Pet Center se stal v letošním roce partnerem veletrhu FOR PETS, což s sebou nese výhody pro všechny ty, kteří se chtějí na veletrh podívat. Už nyní totiž mohou zákazníci ve vybraných prodejnách Pet Center získat při nákupu nad 300 Kč vstupenku na veletrh zdarma. Výhodnější vstupné čeká také na všechny, kteří navštíví webové stránky www.for-pets.cz.

Pravidelní návštěvníci veletrhu již ví, že nedílnou součástí výstavní části je také pestrý doprovodný program. Nejinak tomu bude i letos. Hlavní partner doprovodného programu, Nadace na ochranu zvířat, připravil pro návštěvníky zajímavý odborný, ale přitom divácky zábavný a atraktivní program. „Dogdanging, Hersenwerk – hlavolamy pro psy, ukázky výcviku a práce záchranářských, asistenčních a vodících psů, stejně jako gymnastický výcvik, fyzioterapie, trénink, agility a spousta dalších atraktivních sportů. To je jen malý výčet ukázek, které celé čtyřdenní veletržní dění oživí. K vidění zde bude také výstava morčat a hlodavců Českého svazu chovatelů, nebo výstava zakrslých králíčků a závody v králičím hopu. Nově budou moci návštěvníci zhlédnout výstavu a exhibici miniaturních koní Asociace miniaturních koní “ vyjmenovává manažerka veletrhu FOR PETS Zuzana Bílá a dodává, že letošní doprovodný program bude stejně jako výstavní část větší než v předešlých letech. Kromě ukázek a přednášek na pódiu v hale 3 bude probíhat také po celou dobu v hale číslo 6.

Zkrátka nepřijdou ani milovníci koček. Po celé čtyři dny konání veletrhu bude v PVA EXPO PRAHA v Letňanech probíhat Umisťovací výstava koček, na které si budou moci zájemci vybrat nového kočičího kamaráda z některého z útulků, které se do této akce zapojily. „Společně s útulky se na veletrhu představí rovněž charitativní obchůdky, ve kterých budou moci návštěvníci zakoupit kočičkám nejrůznější pamlsky nebo hračky,“ doplňuje Zuzana Bílá. V průběhu veletrhu se mohou zájemci zastavit u odbornice na převýchovu problémových koček Kláry Vodičkové, která ráda zodpoví otázky týkající se výchovy těchto domácích mazlíčků. Poradna s odborníky na téma výživy, výchovy, tréninku nebo zdravotních obtíží bude probíhat rovněž na stánku Nadace na ochranu zvířat. Odborníky z oboru chovatelství nebo veterináře bude možno zastihnout také na expozicích jednotlivých vystavovatelů.

Veletrh FOR SENIOR oslaví desáté výročí ve sportovním duchu

Jubilejní desátý ročník oslaví letos veletrh pro plnohodnotný aktivní život ve zralém věku FOR SENIOR. Ten patří k největším akcím svého druhu v Čechách a rok od roku se neustále rozrůstá, což je také jeden z hlavních důvodů, proč se letos představí nově v atraktivní hale čísle 2, která se nachází hned naproti vchodu do areálu. Novinkou je také umístění pódia s kompletním doprovodným programem přímo v centru dění veletrhu. „Jelikož letos veletrh FOR SENIOR oslaví již deset let, rozhodli jsme se kromě výstavní části rozšířit také doprovodný program. K této příležitosti jsme navázali spolupráci s předním českým floristou Pavlem Hruškou, který se nám postará o celý doprovodný program,“ říká manažerka veletrhu FOR SENIOR Kateřina Dvořáková.

Návštěvníci se letos na veletrhu mohou těšit kromě jiného například na dílnu šikovných rukou, ve které si budou moci vyrobit drobné dárky, či na služby vizážistky. Významná část bude potom věnována sportovnímu vyžití seniorů. Na veletrhu proběhne 2. ročník Nordic Walking závodu a 2. ročníku turnaje FOR SENIOR Pétanque Cup dvojic ve spolupráci s AKSen a KS Řepy.

Nováček FOR TRAVEL

Po pěti letech se vrací do PVA EXPO PRAHA v Letňanech veletrh cestovního ruchu FOR TRAVEL. Návštěvníci se mohou těšit na přehlídku firem podnikajících v oblasti cestovního ruchu se zaměřením na koncové zákazníky – od nabídky cestovních kanceláří, ubytovacích a stravovacích služeb, wellness, dopravy až například po sortiment sportovního vybavení a potřeb pro kempování a turistiku nebo cestovní pojištění a finanční služby.

Více informací o jednotlivých veletrzích najdete na stránkách www.forfamily.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient