Věnujte pozornost filmovým a seriálovým novinkám

Každý potřebuje občas vypnout a alespoň na chvíli se věnovat jiným starostem než jsou ty jeho všední. Skvělým útočištěm je v tomto případě film či seriál. Hlavní hrdinové vás vtáhnou do děje, takže myslíte jen na to, zda zvládnou své poslání, zda jim vyjde životní láska nebo zda se dokážou vzepřít osudu. Mnohdy nás také filmoví hrdinové dokážou inspirovat k lepším výkonům nebo ke správnému řešení dané situace.1463499730_oxnej

 

Záleží pouze na vás, jakému žánru dáváte přednost, někdo si nejlépe odpočine u akčního filmu či seriálu, kde je mu děj pěkně naservírován na podnosu a nemusí nad ničím přemýšlet. Nevadí-li vám krev a násilí, potom vás určitě zaujme nový snímek Hardcore Henry. Děje tu příliš mnoho není, stačí vědět, že hlavním hrdinou je kyborg Henry, který bojuje s padouchem s nadpřirozenými schopnostmi. Henry se probouzí na lůžku se ztrátou paměti, neví, kdo je, ani co se stalo. Postupně zjišťuje, že jemu i jeho manželce jde o život a že ji musí zachránit. Zvláštností tohoto filmu je to, že je celý natočen z pohledu hlavního hrdiny, budete s ním skákat, padat a uvidíte vše, co uvidí on.

 

Pro milovníky seriálů je tu novinka Arrow 3, pokračování velmi oblíbeného akčního seriálu natočeného podle komiksové předlohy z dílny DC Comics. Oliver Queen je miliardář, který posledních pět let prožil na pustém ostrově, nyní se vrací domů, aby jako lučištník v tmavé zbojnické kápi bojoval se zločinem. A právě nyní vychází na DVD další pokračování tohoto poutavého seriálu, nenechte si jej ujít.

logo

Pro každého, kdo si rád odpočine u komedie nebo legračního seriálu, je tu třeba film na DVD Jak se zbavit nevěsty nebo nový seriál Sousedi. Pobavte se s novými hrdiny seriálu Macem a Kelly, kteří žijí v klidu se svou dcerkou v útulném domku v tiché ulici, dokud se do vedlejšího domu nenastěhuje parta vysokoškoláků, kteří svůj veškerý čas tráví pořádáním hlučných mejdanů.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient