Více než 8000 zaměstnanců společnosti Tiens se sešlo na Bali

Na oslavu 21. výročí společnosti, která je předním světovým podnikem z oblasti zdravotnického průmyslu, uspořádala skupina Tiens Group 10. září 2016 řadu aktivit na Bali v Indonésii.tiensgroupprn1667466-foto1

Součástí této akce byla mírová přehlídka se stovkami motorek, posvátný oheň událostí společnosti Tiens a mírový ceremoniál s vlajkou o rozměrech 3700 m2.

Mezinárodního setkání, které oslavovalo mír a přátelství, se zúčastnilo více než 8000 zaměstnanců společnosti Tiens z více než 50 zemí a regionů. Společnost Tiens zorganizovala další úchvatnou podívanou s mírovou tématikou po podobných akcích v Nice ve Francii a Madridu ve Španělsku.

V průběhu posledního desetiletí rozvoje Indonésie prokázala společnost Tiens svůj přátelský a zodpovědný přístup k zahraničním partnerům a pomohla mnoha běžným obchodním partnerům k úspěchu díky vštěpení zdravého stylu života, vytvářením obchodních příležitostí a propagací mírových ideálů a rozvoje.

Doposud byly akce společnosti Tiens organizovány ve více než 190 zemích a regionech na celém světě, kde přinášely zdravý a moderní životní styl do téměř 40 milionů rodin a získaly důvěru spotřebitelů po celém světě.

K dalším bývalým expedicím patří francouzské Nice, kde 6400 zaměstnanců překonalo Guinessův světový rekord sestavením nejdelší člověkem vytvořené věty. V květnu letošního roku zorganizovala skupina Tiens Group mírový ceremoniál s vlajkou o ploše 6 000 metrů čtverečních s kreativním, mírově laděným představením ve Španělsku. Tato akce měla za cíl zanechání kulturní stopy a vybudování mostů přátelství.

Skupina Tiens Group se věnuje dlouhodobým sociálním a filantropickým aktivitám. Do této chvíle přispěla tato společnost na dobré cíle více než 1,5 miliardy RMB v oblastech jako ochrana životního prostředí, zmírňování chudoby a vzdělávání.

„Nový začátek, Nový rozvoj, Nová budoucnost“ jsou hlavní myšlenkou rozvojové strategie společnosti Tiens. V průběhu oslav svého výročí bude Tiens propagovat celosvětový kompenzační systém, aktivně implementovat iniciativu „Jeden pás, jedna cesta“ (One Belt, One Road) a integrovat celosvětovou síť Tiens.

Na základě diversifikovaného rozvoje, který zahrnuje zdravotnický průmysl, zdravotnickou péči, e-commerce a mezinárodní univerzitu, bude Tiens budovat obchodní platformu, díky které „Všichni lidé mohou inovovat a začít své podnikání“. Tyto nové myšlenky budou propagovat a zajistí společnosti Tiens vedoucí úlohu ve světovém zdravotnickém průmyslu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient