Yanfeng Automotive Interiors vybuduje nový výrobní závod

Společnost Yanfeng Automotive Interiors vybuduje nový výrobní závod v Plané nad Lužnicí

YFAI posiluje svou přítomnost ve střední a východní Evropě

Nový výrobní závod v Plané nad Lužnicí, který vytvoří v regionu asi 300 nových pracovních míst, začne budovat společnost Yanfeng Automotive Interiors (YFAI), přední světový dodavatel přístrojových panelů a kokpitových systémů, dveřních panelů, podlahových konzol a stropních konzol. Stavební práce na nové továrně začnou v nejbližších dnech a zahájení provozu společnost plánuje na začátek roku 2018.

„Výstavbou nového výrobního závodu na jihu Čech reagujeme na požadavky trhu a rostoucí aktivity našich zákazníků ve východní Evropě,“ říká Jochen Heier, viceprezident a generální ředitel Yanfeng Automotive Interiors pro Evropu a Jižní Afriku.

Na výrobní ploše zhruba 20.000 metrů čtverečních bude společnost vyrábět části interiérů včetně přístrojových desek a dveřních panelů pro přední světové značky. Závod bude koncipován tak, aby se pružně přizpůsobil kapacitním požadavkům zákazníků a společnost YFAI dokázala reagovat na pokračující růst automobilového trhu.

Nový závod v Jihočeském kraji není pro společnost YFAI českou premiérou; společnost již provozuje závod v Žatci. Mimo to má výrobní závody i v dalších lokalitách východní Evropy – na Slovensku a v Maďarsku. Nový závod v Plané nad Lužnicí umožní firmě posílit výrobní síť na rostoucích trzích východní Evropy a přitom si udržet silnou pozici v západní Evropě.

Pro novou lokalitu společnost hledá techniky a manažery, ale nabízí také řadu volných míst ve výrobě, inženýrství, logistice, kontrole kvality, na úsecích financí a lidských zdrojů a mnoho dalších pozic. Volná místa pro nový závod v Plané jsou zveřejněna na webových stránkách www.VitejteNaPalube.cz.

Pro podrobnější informace se obraťte na:

Yanfeng Automotive Interiors

Jagenbergstraße 1

41468 Neuss

Německo

Astrid Schafmeister

Tel.: +49 2131 609-3028

Email: astrid.schafmeister@yfai.com

Internet: www.YFAI.com

nebo

Pavel Jína

Hill+Knowlton Strategies Praha

T: (+420) 724 666 602

E: pavel.jina@hkstrategies.com

O společnosti Yanfeng Automotive Interiors:

Společnost Yanfeng Automotive Interiors je předním světovým dodavatelem přístrojových panelů a kokpitových systémů, dveřních panelů, podlahových a stropních konzol. Společnost s centrálou v Šanghaji má 100 výrobních a technických center v 17 zemích a zaměstnává více než 28 000 lidí po celém světě. Společnost Yanfeng Automotive Interiors, založená v roce 2015, je společným podnikem Yanfeng Automotive Trim Systems Co., Ltd, stoprocentní dceřiné společností Huayu Automotive Systems Co., Ltd. (HASCO) patřící do skupiny výrobců komponent SAIC Motor Corporation Limited (SAIC Motor) a společnosti Johnson Controls, globálního multioborového průmyslového podniku. Bližší informace naleznete na adresewww.YFAI.com.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient