14.000 eshopů v 6 zemích, obrat 41 milionů Kč

14.000 eshopů v 6 zemích, obrat 41 milionů Kč

I přes nasycenost trhu se firma Bohemiasoft s.r.o. stále drží na absolutní špičce českých poskytovatelů e-shopových řešení. S jejími více než 8.000 zákazníky v Česku obsluhuje téměř čtvrtinu z celkového počtu českých e-shopů, pozici lídra trhu si drží s více než 3.000 eshopy i na Slovensku a dalších 3.000 e-shopů provozuje v Maďarsku, Polsku, Rumunsku a na Ukrajině.

Za 8 let svého působení na poli ecommerce řešení se v roce Bohemiasoft 2015 dopracoval k obratu 41 milionů korun. „V podstatě se může zdát, že kdo může a chce mít vlastní e-shop, tak ho již má. Nyní už se z 90% nejedná o získávání nových klientů – začátečníků, ale o konkurenční boj, kdy se zákazníci přelévají z jednoho systému do druhého, nebo případně přecházejí na vlastní řešení,“ říká Karel Jeřábek, jednatel společnosti Bohemiasoft. „I proto je nutné pracovat na dalších projektech a nebýt tak závislí jen na pronájmu e-shopových řešení, i když to je samozřejmě naše vlajková loď.“

„My nyní spouštíme nový systém Zombeek.cz na tvorbu moderních webů. Prezentovali jsme jej minulý týden na jihočeském Barcampu a zájem byl poměrně velký, také jsme si z připomínek dalších účastníků odnesli hodně inspirace, jak systém Zombeeka nadále vyvíjet,“ dodává Jaroslav Hansal, druhý jednatel firmy.

Vedle Zombeeka si Bohemiasoft připravil ještě jeden velký projekt: Golemos.cz. Jde o unikátní online tržiště, které bude slučovat e-shopy vedené na platformě Eshop-rychle pod jednu střechu. Zákazník tedy nebude muset přecházet mezi jednotlivými e-shopy, ale objednávku bude kompletně sestavovat v rámci Golemosu. Ten bude mít přínos samozřejmě i pro samotné obchodníky, kterým se například nedaří prorazit z hlediska SEO ve vyhledávačích.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient