15% slevu na jízdenky Interrail Global Pass

Objevujte letos na jaře krásy Evropy za méně peněz díky jízdenkám Interrail: Slevová akce již začala!

V rámci jarní slevové akce mají cestovatelé všech věkových kategorií možnost získat 15% slevu na jízdenky Interrail Global Pass

Až do 31. března 2016 nabízí společnost Interrail svým evropským zákazníkům 15% slevu z běžné ceny, a to na všechny časové jízdenky Interrail Global Passes. Díky tomu mohou cestující na maximum využít teplejších jarních měsíců a procestovat po železnici až 30 evropských zemí.

(Logo: http://photos.prnewswire.com/prnh/20150821/260164LOGO )

„Po podobné akci v roce 2015 došlo ke zvýšenému zájmu o cestování během klidnějšího jarního období, protože se více lidí snažilo využít výhod, které přináší cestování před začátkem hektického letního období. V Evropě je také na jaře hodně státních svátků, které lidem dávají možnost si na chvíli odpočinout od každodenního shonu a objevovat to nejlepší z Evropy“, říká Silvia Görlach, ředitelka firmy Eurail Group G.I.E. pro obchod a marketing.

Zákazníci, kteří si zakoupí vlakové jízdenky Interrail Global Pass pro první nebo druhou třídu v rámci této speciální akce do 31. března, mohou nastoupit svou cestu po Evropě ve kterýkoli den, a to až do 16. května 2016. Majitelům jízdenek s platností 5 dní až 1 měsíc, včetně nových jízdenek Flexi Pass s platností 7 dní v měsíci, umožňují jízdenky Interrail Global Passes – bez ohledu na věk cestujících – vytvořit si svůj vlastní plán cesty, podle svých osobních zájmů, časového harmonogramu a rozpočtu.

„Jaro je obdobím, kdy Evropa rozkvétá. Evropské destinace toto roční období vítají řadou speciálních akcí, jako jsou například La Feria de Abril v Seville, Oslavy královského dne a květinová výstava v Amsterdamu, Den svatého Patrika v Irsku nebo oblíbený hudební festival v anglickém Brightonu“, dodává Silvia Görlach. Držitelé jízdenek Interrail Global Pass, kteří si chtějí po chladnějších zimních měsících užít trochu sluníčka, mohou po železnici navštívit například pobřeží středozemního moře nebo jižní Španělsko, kde si mohou užít teplejšího počasí.

Jízdenky Interrail Passes si můžete zakoupit buď přímo evropských železničních společností, na železničních stanicích po celé Evropě nebo na webových stránkáchhttp://www.interrail.eu.

Společnost Eurail Group G.I.E. je organizace, která spravuje produkty Eurail a Interrail, které jsou určené jak pro Evropany, tak pro zákazníky z jiných zemí. Firma je stoprocentně vlastněná více než 35 železničními a dopravními společnostmi z celé Evropy. Díky spolupráci s hotely, přepravními společnostmi a poskytovateli průvodcovských služeb po nejvýznamnějších evropských památkách získávají všichni držitelé jízdenek Interrail Pass přístup ke skvělým výhodám a slevám, které jim pomáhají užít si na maximum jejich jedinečné cestovatelské zážitky.

Webové stránky a knihovna médií firmy Eurail Group G.I.E.:http://www.eurailgroup.org

Zdroj: Eurail Group GIE

Kontakt pro získání dalších informací: pressinfo@eurailgroup.org, +31(0)6-30-25-4647

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient