Nový oční lékaři v klinice Lexum

Přední oční lékaři posílili kliniku Lexum v Ostravě

Jeden z nejzkušenějších očních chirurgů v České republice, MUDr. Eugen Butela, posílí špičkový tým lékařů a operatérů oční kliniky Lexum v Ostravě. Od února 2016 zde bude působit jako primář. Tým ostravských očních specialistů posílí také MUDr. Karolina Březíková a MUDr. Tereza Fritscherová.

MUDr. Eugen Butela patří k velmi zkušeným očním chirurgům, specializuje se především na operace šedého zákalu, během své odborné praxe jich provedl již více než 10 000. Další specializací pana primáře jsou laserové operace dioptrických vad. MUDr. Eugen Butela je členem České lékařské komory, České oftalmologické společnosti, České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie a European Society of Cataract and Refractive Surgeons.

„Oční kliniku Lexum považuji za špičkové zdravotnické zařízení s moderním technologickým zázemím. Je pro mě čest působit ve zkušeném týmu Lexum a velmi si této příležitosti vážím,“ doplnil primář Eugen Butela, který se ve své přednáškové činnosti zabývá hlavně léčbou astigmatismu a presbyopie, podílel se také na celoevropské studii farmakologické léčby zeleného zákalu.

Oční kliniku Lexum v Ostravě posílí od února 2016 také dvě oční specialistky MUDr. Karolina Březíková a MUDr. Tereza Fritscherová. Obě mají zkušenosti s vyšetřováním pacientů před operací šedého zákalu, před refrakčními zákroky a také s prováděním Nd:YAG laserové kapsulotomie a pravidelně se účastní regionálních vzdělávacích seminářů i celostátních významných oftalmologických kongresů.

Evropská oční klinika Lexum pečuje o zrak svých klientů již od roku 1993 a v současné době patří se svými deseti klinikami v České republice a Polsku k největším očním klinikám ve střední Evropě. Díky specializovaným lékařským týmům a nejmodernějšímu přístrojovému vybavení poskytuje Lexum jako jediná klinika v ČR komplexní špičkovou péči prakticky ve všech oblastech očního lékařství. EOK Lexum naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a Táboře.

Kontakt:

Evropská oční klinika Lexum

Marek Kuřina

PR manažer

Mob.: +420 724 780 125

kurina@lexum.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient