500 miliónů dolarů do vybudování telekomunikační infrastruktury

Tillman Green LLC a Global Tower Solutions budou investovat 500 miliónů dolarů do společného podniku na vybudování telekomunikační infrastruktury na nových trzích

Společný podnik Tillman GTS chce při budování infrastruktury v odlehlých místech, kde se využívají diesel generátory, používat obnovitelné zdroje energie a řešení na uchovávání energie v bateriích

Společnosti Tillman Green, LLC (dále jen „Tillman“) a Global Tower Solutions (dále jen „GTS“) oznámily založení společného podniku Tillman GTS, jehož cílem je změnit způsob využívání energetických zdrojů pro napájení telekomunikačních stožárů. Nový společný podnik je kombinací zkušeností firma Tillman s budováním telekomunikační infrastruktury na nových a rozvíjejících se trzích se zkušenostmi firmy GTS na poli obnovitelných zdrojů energie.

Tillman GTS chce během následujících tří let investovat 500 miliónů dolarů do budování stožárů pro mobilní technologie. Společnost se chce zaměřit na lokality, které dosud využívají diesel generátory jako zdroj energie a využít zde obnovitelné energetické zdroje a technologie na uchovávání energie v bateriích. Tím přispěje ke snížení provozních nákladů na provoz telekomunikačních sítí, sníží škodlivé emise oxidu uhličitého a současně zajistí spolehlivé dodávky energie za pevnou, příznivou cenu do kteréhokoli místa na světě. Tillman GTS má vyřešené i financování, které umožňuje i realizaci velkých projektů v této oblasti. V současné době zkoumáme příležitosti v Evropě, Latinské Americe, Africe i Asii.

„Velmi nás těší, že můžeme oznámit uzavření tohoto partnerství se společností GTS. Ve firmě Tillman Green věříme, že obnovitelné zdroje energií se mohou stát důležitým zdrojem, který přináší výhody jak jednotlivcům, tak firmám na celém světě. Společnost GTS má dlouholeté zkušenosti s realizací solárních energetických celků pro budování telekomunikační infrastruktury a chceme společně vybudovat platformu pro obnovitelné zdroje energií,“ řekl Sanjiv Ahuja, předseda představenstva firmy Tillman Green.

„Vlády, majitelé telekomunikačních stožárů a sítí a další zákazníci hledají alternativní zdroje ekologicky šetrné energie k diesel generátorům, které se dnes používají jako zdroj elektřiny pro telekomunikační stožáry na odlehlých místech. Naše bateriová a solární řešení jsou spolehlivou, cenově příznivou a trvale udržitelnou alternativou pro tuto oblast. Věříme, že partnerství se společností Tillman Green nám umožní instalovat naše řešení v rozvinutých i rozvojových zemích jak v oblasti budování mobilních sítí, tak v dalších oblastech, kde budeme moci zákazníkům nabídnout naše zkušenosti,“ řekl Robert Suss, generální ředitel firmy Global Tower Solutions.

O společnosti Tillman Green, LLC

Tillman Green, LLC je soukromou celosvětově působící společností, která se zabývá dodávkami energie z obnovitelných zdrojů. Její mateřská společnost, firma Tillman Global Holdings („TGH“), je světovou jedničkou v oblasti budování infrastruktury na rozvinutých i rozvíjejících se trzích. Firmu Tillman Global Holdings založil v roce 2013 Sanjiv Ahuja. Jde o holdingovou společnost, která provozuje sesterské společnosti v řadě zemí celého světa. Tillman Global Holdings, její dceřiné společnosti a spolupracující firmy podnikají na 5 kontinentech ve více než dvou desítkách zemí.

www.tillmanglobal.com.

O společnosti Global Tower Solutions

Global Tower Solutions je soukromou společností se sídlem ve Velké Británii, která se zabývá dodávkami energie z obnovitelných zdrojů pro telekomunikační průmysl a budováním solárních technologií v zemích, kde roste poptávka po čisté energii. GTS založili Robert Suss a Stewart Dodd jako holdingovou společnost, ve které využívají svých zkušeností z oblasti finančnictví, obnovitelných zdrojů energie a uchovávání energie.

Přečtěte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com:

http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=20160610005924&lang=en

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient