Absolutní highlight pro zdravotnický a pečovatelský personál

2. Mezinárodní job days pro zdravotnický a pečovatelský personál v Praze, které se uskuteční souběžně s 8. Mezinárodními job days lékařství a zdraví v termínu 21.-22.10. 2016 v Praze, se již blíží.1471950933_3-5619344[1]

Německé kliniky nabízí zdravotnickým a pečovatelským zaměstnancům jedinečné pracovní podmínky, které nemají obdoby. V Praze se představí ty nejlepší TOP kliniky a zdravotnická zařízení z Německa, které pro odborné návštěvníky akce rozvinou pomyslný červený koberec. Zastoupené nemocnice, které přijedou z Bavorska, Saska, Saska-Anhaltska, Durynska a jiných regionů, hledají právě VÁS!

Přijďte se informovat na vše, co Vás o práci v zahraničí zajímá. Žádné otázky nezůstanou bez odpovědi. Ptát se můžete přímo odpovědných osob a členů vedení pečovatelského úseku nemocnic, kteří se těší právě na VAŠI návštěvu! V rámci doprovodného programu této jedinečné akce se uskuteční velká tombola o výhry v celkové hodnotě 150.000 Kč (odborná literatura, pobytové vouchery).

Mezi nabízené výhody zaměstnání u zastoupených nemocnic patří například pracovní poměr na dobu neurčitou, pracovní doba zohledňující rodinný život zaměstnanců, náhradní volno za odpracované dny volna v rámci dobrovolných služeb, odměna odpovídající pozici a kvalifikaci, příplatky, interní a externí nabídka dalšího odborného vzdělávání a prohlubování kvalifikace s velkorysou podporou ze strany nemocnic, podnikové zabezpečení na stáří a spoluúčast zaměstnavatele, příspěvky na dopravu, odborné zaškolení, možnost rozvoje a osobního profilování v oblasti stacionární péče, možnosti sportovního vyžití, podpora prevence, částečné převzetí nákladů na stěhování, nabídka atraktivního bydlení, možnost převzetí stávajících finančních závazků za další vzdělávání a mnoho dalších.

Bližší informace naleznete na facebookových stránkách: JOB DAYS LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ.

Pořadatel:

Agentura RTK International

www.agentura-rtk.cz

Místo konání:

Hotel NH Prague City

Mozartova 261/1 150 00 Praha

Stanice metra: Anděl

Otevírací doba:

Pátek 21.10.2016

10.00 – 18.00 hodin

Sobota 22.10.2016

10.00 – 16.00 hodin

Vstup zdarma

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient