DBK PARTNERS se stala Právnickou firmou roku 2015 v kategorii Transakční poradenství

DBK PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o. (DBK), se stala vítězem prestižní soutěže Právnická firma roku 2015 v kategorii Transakční poradenství. Managing partner a zakladatel kanceláře JUDr. Ondřej David převzal ocenění z rukou pořadatele v rámci slavnostního večera.

Advokátní kancelář DBK PARTNERS zvítězila v jedné ze sedmi zvláštních kategorií, a jak říká Ondřej David, jedná se o výsledek mnohaleté práce. „Vítězství v této kategorii vnímáme jako ocenění dlouhodobé práce, kterou pro naše klienty v oblasti transakčního poradenství odvádíme. Od konkurence se odlišujeme především komplexností servisu. Vedle klasického právního poradenství zajišťujeme pro klienty při každé transakci, případně i samostatně, daňové poradenství, účetní služby, a v neposlední řadě pomáháme se zajišťováním potřebného akvizičního financování,“popisuje lídr DBK PARTNERS možné důvody, proč kancelář v oblasti transakčního poradenství zvítězila.

Vítěze v této kategorii volila odborná právnická veřejnost, což Ondřej David považuje za další důkaz prestiže tohoto ocenění: „Je to nejlepší ocenění, jaké jsme za naši dlouhodobou práci mohli získat. A je to pro nás také vedle spokojených klientů další důkaz, že jdeme správným směrem. A půjdeme jím i nadále.“

Kontakt pro média:

Petr Vurbs

CHM Communications, PR konzultant

Tel.: 604 786 500

E-mail: vurbs@chmc.cz

DBK PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o., je významnou českou advokátní kanceláří s dlouholetou historií, poskytující komplexní právní služby. Tým kanceláře tvoří zkušení právníci různého zaměření a odborných specializací. V čele DBK stojí JUDR. Ondřej David, Ph.D., který DBK založil již v roce 1998.

Při poskytování právních služeb DBK PARTNERS úzce spolupracuje s celou řadou externích odborníků, od spolupracujících advokátů – specialistů, po soudní znalce, auditory, daňové poradce či překladatele. Kancelář také dlouhodobě kooperuje se zahraničními advokátními kancelářemi po celé Evropě i jinde ve světě. Díky tomu poskytují právníci DBK PARTNERS komplexní právní služby ve všech oblastech práva i v případech, které přesahují hranice České republiky.

DBK PARTNERS se věnuje transakčnímu poradenství, fúzím a akvizicím, ale také dalším oblastem práva, jako jsou obchodní právo a právo obchodních společností, veřejné zakázky, daňové právo, závazkové právo nebo správa a řízení společností.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient