CELEBRITY S.R.O. v Divadle Palace finišují se zkoušením. Na premiéru se chystá i řada osobností!

Režisér Antonín Procházka je v plném proudu zkoušek nové divadelní komedie CELEBRITY S.R.O., která má v úterý 8. listopadu v pražském Divadle Palace slavnostní premiéru. Skvěle obsazená hra láká i řadu známých osobností, kteří se přijdou na své „kolegy“ jako diváci, podívat.

CELEBRITY S.R.O.
CELEBRITY S.R.O.

„Finišujeme, zkoušíme denně a vypadá to dobře. Věříme, že se diváci budou dobře bavit. A že se v dnešní uspěchané době, plné starostí a problémů, chvíli zastaví, od srdce se zasmějí. Máme skutečně skvělý ansámbl a jsou to herci, kteří si sedli i takzvaně lidsky,“ prozradil velmi zkušený a oblíbený režisér Antonín Procházka, který si tak střídavě odbíhá od muzikálů k činohře a naopak.

Kateřina Macháčková, Martin Písařík, Lukáš Pavlásek, Vladimír Kratina, Oldřich Vízner, Adéla Gondíková, Pavel a Kamila Kikinčukovi, Viktor Limr, Filip Tomsa, Daniela Šinkorová, Andrea Elsnerová, Zuzana Vejvodová, Tina Průchová, Štěpánka Křesťanová a Zdeněk Rohlíček a i sám Antonín Procházka – ti všichni ve střídajících se alternacích v Celebritách s.r.o. účinkují.

Na úterní premiéru do Divadla Palace se chystají i známé osobnosti. Například herecký pár Jan Přeučil a Eva Hrušková, jejíž syn, původem plzeňský herec Zdeněk Rohlíček je jedním účinkujících. Na komedii se velmi těší i hvězda filmu, divadla a televize, herečka Valentina Thielová, která začínala jako mladá a velmi krásná herečka ve Florenc 13:30, řadě dalších a diváci si ji pamatují i jako Boženku z komedie Sněženky a machři.

„Moc se těším na to, že po měsících zkoušení muzikálu se půjdu podívat na komedii, na kolegy. Tondu Procházku a jeho práci mám moc ráda a mám tu čest s ním taky spolupracovat díky Mamma Mia!. Moc se těším,“ prozradila zpěvačka a herečka Hanka Křížková, která se v divadle sejde s bývalou hlasatelkou, dnes moderátorkou a herečkou Marií Tomsovou. Na premiéru se chystá i zpěvák a herec Josef Vágner, herec a režisér René Přibil, herečka a dabérka Regina Řandová či dabér a herec Michal Holán. „Moc se na to těším, hlavně na Filipa Tomsu. Před pár týdny jsme spolu dotočili pokračování seriálu Policie Modrava. A jsem rád, že se zasměju a pobavím,“ podotkl.

Na premiéru Celebrity s.r.o. se chystají i další osobnosti, Některé z nich mají třeba i zkušenosti ze seriálů či nekonečného seriálu. A právě o tomto prostředí komedie pojednává.

„Je to jednoduše komedie o době, kterou dobře známe, nad níž sice můžeme i plakat, ale lepší je se jí zasmát. Takže tímto srdečně všechny zveme,“ dodávají svorně režisér Antonín Procházka spolu s producentem Jiřím Turkem z JT Production, který mimo jiné produkoval i unikátní poslední Česko-Slovenské tour baletních mistrů bratří Bubeníčků a na příští rok chystá do Plzně opět velmi zdařilý projekt Komedy fest…

„V Divadle Palace se do konce roku budou kromě premiéry Celebrity s.r.o. hrát ještě dvakrát – 27. 11. a 19. 12. a pak znovu i v příštím roce. Kromě toho půjde hlavně o zájezdové představení, takže o skvělou komedii nebudou ochuzeni ani mimopražští diváci…,“ dodal PR manažer projektu René Kekely.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient