Chcete vědět co je opravdu hitem poslední doby? Pořiďte si předokenní rolety.

Není to žádná nadsázka. Kdo je vyzkoušel, nechce jiné. Jaká je jejich výhoda? Mají jich hned několik. Nejedná se pouze o módní prvek. Jsou opravdu krásné i elegantní, ale dopřejí vám také dostatek soukromí. A nejen to. Jde o vysoce praktickou záležitost. Tento typ zastínění se stává stále běžnějším doplňkem domu a to nejen u novostaveb, montují se i do starších domů. Hojně se montují i do moderních domů s francouzskými okny a s celoprosklenými stěnami. Vypadají fantasticky a perfektně ladí i s okenními rámy a fasádou na naprosto tradičních stavbách.roleta_obly_box

Předokenní rolety s praktickými výhodami

Všichni milujeme slunce, které nám prosluní byt či kancelář. Pokud ale máme pracovat v místnosti, kam celý den praží slunce, je to opravdu nemožné a velmi namáhavé. Pokud dopadá přímé sluneční světlo na světlé stěny, ještě více se odráží do místnosti, a ty se stávají velmi nepříjemným prostředím, kde je nedýchatelno. Dostavuje se tělesné vyčerpání z tepla a únava zraku. Malátnost a ztráta koncentrace na sebe nenechá dlouho čekat. Je úplně jedno, zda pracujeme na počítači nebo zrovna stojíme u plotny.

Venkovní rolety nám zajistí stín, ale i tepelný komfort, který se stává snesitelným a příjemným. Pomohou nám eliminovat sluneční paprsky i světlo podle potřeb. Účinná mikro-ventilace polohovacích lamel umožňuje vhodnou cirkulaci vzduchu pro osvěžení v uzavřeném prostoru. Obrovským pozitivním bonusem je příjemné klima v nočních hodinách, výborná clona od světla a velmi dobré odstranění hluku, které nám zajistí ticho a soukromí na klidný spánek. Chodíte často na noční směny nebo rádi flámujete? Žádný problém, s venkovními roletami můžeme spát klidně celý den. Zároveň nám venkovní rolety pomohou zvýšit ochranu svého soukromí.

A co úspora energie?

Předokenní rolety nám dokážou snížit i náklady na energie. Celoročně přispívají také ke snižování nákladů na energii. Samozřejmě největší úspora je v zimním období. V topné sezóně protopíme mnohem méně. Ale i v létě ušetříme za klimatizaci. Tyto rolety navíc dodají každému domu opravdu luxusní nadčasový vzhled a jistou dominanci.

Barevné kombinace a perfektní ovládání

A víte co ještě? Nabízejí se už i v různých barevných variantách. Perfektně se dají kombinovat s barvou fasády, ale i jinak. Například vodící lišty a box mohou být v barvě střechy či okapů a lamely mohou být třeba v barvě oken. Kombinace vypadají opravdu dost zajímavě.

A jak se dají venkovní rolety ovládat? Buď ručně, tedy šňůrovým navijákem s automatickou brzdou nebo pomocí vypínačů, které vypadají jako ty na rozsvícení světla. Chcete-li vysoký komfort, ovládejte je rádiově pomocí dálkového ovládání. Více informací získáte taky na 3mont.cz. Tak co, máte chuť si je pořídit? My rozhodně ano.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient