Citybikes zapůjčí turistická kola Kolos

Citybikes zapůjčí turistická kola Kolos

Pokud plánujete dovolenou na kolech nebo delší cyklotúru, je tu zajímavá příležitost jak vyzkoušet špičkové cykloturistické vybavení.

Společnost Citybikes připravila šest modelů svého nového turistického jízdního kola značky Kolos, které zapůjčí na vaši cestu.

Kola budou vybavena brašnami Ortlieb nebo Sport Arsenal. Citybikes vyzývají, aby zvolené trasy byly co možná nejdelší a se zátěží, aby kola mohla ukázat co umí.

Na dlouhé trasy na těžko jsou totiž tato kola skvěle připravená. Základem turistického kola Kolos je špičkový odlehčený rám z chrom-molybden oceli s proměnnou tloušťkou trubek. Ocel je pevná a trvanlivá, zároveň lépe absorbuje vibrace. Pro své jedinečné vlastnosti se tak ocel stává moderním standardem pro náročnou cykloturistiku.

Jízdní kola Kolos jsou konfigurovatelná kola, která je možné přizpůsobit si svému vkusu a potřebám. Pomocí online konfigurátoru na www.kolosbikes.com je možné zvolit si barvu rámu, osazení kola různými komponenty a doplňky. Kotoučové brzdy nebo klasické V-brakes, osazení kompletní řadou Shimano Alivio, Deore nebo s nábojem Alfine, odpružení nebo bez, osvětlení s dynamonábojem nebo bateriové apod. Změny ve volbě osazení jsou ihned v konfigurátoru vizualizované. Díky velkému množství možných kombinací osazení a doplňků a barevných variací je každý model kola Kolos možné vytvořit v několika tisících variant. A protože Citybikes umožňují i další individuální změny v konfiguracích, každé vyrobené kolo pak může být skutečně jedinečné.

 

Šťastnou cestu s Kolosem přejí Citybikes!

Kontakt: Martin Říha

jednatel společnosti Citybikes, s.r.o.

martin.riha@citybikes.cz

+420 774 356 839

www.citybikes.cz

www.kolosbikes.com

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient