EGYPT – CESTY ZA POZNÁNÍM HISTORIE

Co vás napadne, když se řekne Egypt? Pyramidy, hieroglyfy, mumie, tajemná mytologie, nebo možná posvátnářeka Nil. Historie Egypta je plná událostí a zvratů starověké civilizace, které zanechaly stopu v podobě úchvatných monumentů, jež rozhodně stojí zato zhlédnout. Spojte historii svých cestovatelských plánů s dějinami starověkých dynastií a vydejte se s námi do Egypta. Čekají vás zážitky, které jinde nezažijete.

CESTOVNÍ AGENTURA MONIKA vám zprostředkuje nákup letenek, ubytování a dalších požadovaných služeb a zajistí naprostou spolehlivost a jistotu na cestách. Naším cílem je nabídnout ty nejlepší služby na trhu a vyvarovat cestovatele zklamání nespolehlivých nabídek, které jsou pro laiky velice těžce rozpoznatelné. Egypt je nádhernou zemí, která si nezaslouží upírat pozornost cestovatelů jiným směrem, nežli vstříc poznání dávných historií.

HURGHADA

Hurghada je v současné době nejnavštěvovanější a tedy nejoblíbenější turistickou destinací. Tato původně malá vesnička je moderním letoviskem mnoha turistických tras, rozpíná se na břehu Rudého moře a vykazuje všechny znaky splněných turistických přání a požadavků. Najdete zde přepychové hotely, příjemné restaurace, obchody a další nezbytné drobnosti, které na své dovolené můžete požadovat.

MARSA ALAM

Písčité či písčito-oblázkové pláže, úžasný podmořský svět pro zájemce o potápění, bohatá historie na dosah a především klid a pohoda, to je přímořská destinace MarsaAlam. Pokud si jedete odpočinout a načerpat síly, vyzkoušejte osvědčené turistické místo MarsaAlam.

SHARM EL SHEIKH

Historie zastoupena úchvatnými památkami propletená moderními úspěchy dnešní civilizace v krajině přírodních divů a krás podmořského i nadmořského světa, to je Sharm El Sheikh.

Nenechte si ujít zázraky starověké civilizace, úkazy mocné přírody i snahu místních obyvatel vyjít vstříc turistům a splnit všechna jejich přání. A že si nemůžete vybrat, nevadí, kontaktujte naše specialisty, nastiňte svá přání a požadavky, a my udělám vše proto, aby vaše dovolená byla jedna z nejkrásnějších.

JSME TADY PRO VÁS

CESTOVNÍ AGENTURA MONIKA

Copyright © 2015 RETEL GROUP s.r.o.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient