Corporate design by vám měl vytvořit odborník

Víte, co v dnešní době hraje prim, když si zákazník vybírá firmu či produkt? První dojem. Pak samozřejmě přijdou na řadu reference a jiné aspekty, ale pokud zákazníka nezaujmete na první pohled, skončili jste u něj. A právě k tomu slouží corporate design.

Lidé jsou dnes rozmazlení. Líbí se jim moderní billboardy, které mají nápad, chtějí rychlé webové stránky, na jejichž načítání by nemuseli čekat, a také výrobky si mnohdy vybírají podle obalu. Vnější tvář firmy je tedy kolikrát stejně důležitá jako poskytované služby či kvalita výrobků. A přesně tohle ví reklamní agentura České Budějovice.

Reklamní agentura Karmášek se už čtvrt století stará o firmy, jejich korporátní design, tiskové materiály, webové stránky či fotografie. Vymýšlí věci, které jsou nejen graficky líbivé na první pohled, ale také mají myšlenku.

Letáky, vizitky, loga

Grafické studio České Budějovice se o firmy postará zcela kompletně. Připraví jakékoliv grafické materiály, podklady pro tvorbu webu, loga, letáky, vizitky či produktové fotografie. Pro zákazníky je to vynikající, protože nemusí shánět na každou službu někoho jiného. Kromě toho si mohou být jisti, že všechno bude provedené ve stejném stylu.

V agentuře je zaměstnaných mnoho lidí (a jeden pes) různých profesí. Fotograf České Budějovice tedy nafotí výrobky, grafik si vezme fotky a vytvoří z nich katalog. Ten bude samozřejmě vyvedený ve firemních barvách. A aby toho nebylo málo, přímo v agentuře Karmášek hotové katalogy také vytisknou. Pro tisk České Budějovice využívají ofsetový tiskový stroj, digitální tiskárnu a plotr.

Jejich práci možná znáte. Spolupracují například s galerií Artpit, tvořili etikety k výrobkům Efko, kalendář firmy Wienerberger či prospekt tanečního studia Kredance. Recenze jsou ostatně k nahlédnutí na jejich webu.

Toužíte-li na první pohled vypadat profesionálně, není nic jednoduššího než si nechat také vytvořit grafické materiály, díky nimž uděláte dobrý dojem.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient