Dopřejte si thajskou masáž od rodilé Thajky v Českých Budějovicích

Trápí vás bolesti zad, krční páteře a nohou? Hledáte ideální dárek na Vánoce pro své blízké a chcete prospět především jejich zdraví? Pak je pro vás ideální thajská masáž. Provozovna v Českých Budějovicích nabízí tradiční masáže s reflexní terapií a trochou jógy od rodilých thajských masérek. Poskytuje speciální masáž pro těhotné ženy a aktuálně také dárkové poukazy 2+1 zdarma. Nepropásněte příležitost nakoupit opravdu originální a zároveň zdraví prospěšný dárek!

V čem je thajská masáž výjimečná?wellness-589774_960_720

Tradiční thajská masáž je po světě stále oblíbenější pro své blahodárné účinky na lidské zdraví a detoxikaci. Na rozdíl od klasických masáží jde více do hloubky, thajská masáž stimuluje akupresní body a harmonizuje proud životodárné energie ve vašem těle. Pomůže vám od bolestí, uleví od ztuhlých svalů, zpevní klouby i kosti. Zmírňuje projevy špatného držení těla, má pozitivní dopad na psychiku a napomáhá přirozené očistě organismu. Thajské masáže České Budějovice navazují na buddhistickou tradici a těší se velké vážnosti díky tomu, že jsou prokazatelně prospěšné pro tělo i duši. Nejkvalitnější je samozřejmě masáž od rodilých Thajek, které si prošly náročnou výukou od skutečných mistrů ve starobylém buddhistickém chrámu.

Thajské masáže České Budějovice

Bezkonkurenční nabídku masáží zahrnující péči o celé tělo, ale i problematické partie v oblasti nohou a krční páteře zajišťuje v Českých Budějovicích salon Thajské masáže Ban Thai Massage. Na masáž České Budějovice či reflexní terapii nohou se můžete objednat každý den v týdnu od 10 do 22 hodin. Zkušený tým profesionálek vám pomůže od bolestí i o svátcích a v rámci věrnostního programu jsou jejich služby dostupné za zvýhodněnou cenu, každou jedenáctou masáž také máte zcela zdarma. Exkluzivně salon umožňuje zakoupit tři dárkové poukazy za cenu dvou, jimiž potěšíte o Vánocích každou ženu i muže. Zvláště ženy od 5. měsíce těhotenství ocení masáž sestavenou jim přímo na míru. Uleví gravidním ženám od obvyklých bolestí v oblasti zad a kyčlí. Objednejte se na tradiční thajskou masáž České Budějovice a nebudete litovat!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient