Digitalizace průmyslu mění tuzemskou výrobu

Digitalizace průmyslu mění tuzemskou výrobu

Neoficiální podtitul konference Digitální výroba 2016, která proběhne 10. května v brněnském hotelu Avanti, zní „Na prahu 4. průmyslové revoluce(?)“. Právě nevyřčený tón otázky bude také hlavním bodem programu.

Akce si klade za cíl sjednotit očekávání subjektů průmyslového trhu. Zatímco mnozí dodavatelé průmyslové automatizace či IT do výroby vidí v nástupu nové éry průmyslu obrovskou příležitost, řada výrobců je k tématu spíše skeptická. Společná diskuse účastníků tak má nastavit tón budoucí komunikace, která směřuje k udržení konkurenceschopnosti české výroby. Konec s teorií, je čas podívat se na skutečnou praxi.

Na rozdíl od jiných konferencí se tato soustřeďuje na ukázky reálných aplikací a konkrétních příkladů. Bude pátrat, kam směřuje technologický pokrok a jak ovlivňuje podobu českého a slovenského průmyslu. Ambici má podpořit také bezplatný vstup garantovaný všem technickým pracovníkům ve výrobních podnicích. Druhý den akce pokračuje seminář s prezentacemi řešení IT projektů ve výrobě.

Kontakt:

www.konference-tmi.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient