Divadlo Kalich přichází s ojedinělou nabídkou

Divadlo Kalich přichází s ojedinělou nabídkou: diváky doveze o víkendech do Prahy vlakem zdarma.

Zavedená divadelní scéna v samotném centru Prahy Divadlo Kalich přichází jako vůbec první divadlo s ojedinělou akcí. Všem mimopražským divákům nabízí jízdenky zdarma na vlak Českých drah k nákupu vstupenky na víkendová muzikálová představení, konaná v měsících květnu až září 2016.

Zcela zdarma se tedy diváci dostanou ze svých domovů i zpět a navíc si v hlavním městě přijdou vedle návštěvy divadla k dalším zážitkům za výhodných podmínek. Všechno podstatné o akci lze nalézt na: http://www.divadlokalich.cz/cestazdarma/

Muzikály Divadla Kalich se těší respektu kritiky a diváci se na ně sjíždějí ze všech koutů republiky. Inscenace se opírají o výrazné autorské, režisérské, choreografické osobnosti, zajímavá výtvarná řešení a v neposlední řadě o energii i stoprocentní výkony mladých hereckých talentů.

Kalich uvádí původní české muzikály i světovou klasiku žánru. V období květen až září 2016 se diváci můžou těšit na tituly Atlantida s největšími hity Mira Žbirky, Horečka sobotní noci, elánovský Osmý světadíl, Johanka z Arku, Tajemství, Pomáda, rodinné muzikály Mauglí a Robin Hood i na napjatě očekávanou zářijovou novinku Srdcový král s nejznámějšími songy Elvise Presleyho.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient