Dřevěné dveře: Vpusťte do interiéru přírodní krásu

Dřevěné dveře: Vpusťte do interiéru přírodní krásu

Interiérové dveře promění vnitřek vašeho bytu k nepoznání. Nestárnoucí klasikou jsou dřevěné dveře, které sluší moderním, stejně jako retro interiérům. Celodřevěné dveře mají své nesporné výhody, ke kterým nepatří jen líbivý vzhled. A cena? Nemusí být drahé, když správně vyberete.Dřevěné dveře kolekce Toledo

Dřevo je po všech stránkách příjemný materiál. Působí měkce, teple, elegantně. Kromě skvělého vzhledu přináší dřevo mnohem víc. Vyznačuje se dlouhou životností, dobře se udržuje, je nadčasové. A právě takové jsou i interiérové dřevěné dveře.

Výhody dřevěných dveří v interiéru

• Dřevo je skvělým tepelným izolantem. Dřevěné dveře z masivu přirozeně izolují teplo, stejně jako hluk. Vytváří tak mnohem větší pocit intimity. • Dřevo je přírodní materiál, je tudíž nezávadné. Na rozdíl od levných plastových dveří se nemusíte obávat, že by se uvolňovaly do ovzduší škodlivé látky.

• Dřevěné dveře jsou nadčasové a mají dlouhou životnost. Současně jsou bytelné a snadno se renovují.

• Když už dřevěné dveře škrábnete nebo jinak poškodíte, opravíte je zbroušením a opětovným nalakováním.

• Dřevo je univerzální materiál a nikdy nevyjde z módy. Kombinovat ho můžete i s ryze moderními materiály, jako je třeba sklo nebo nerez.

• Vaši investici do dřevěných dveří ocení třeba i několikerá generace vašich potomků. Dřevo totiž stárne do krásy.

Dřevěné dveře do tradičního i moderního interiéru

Interiérové dřevěné dveře nejsou jen řešením pro tradiční interiéry, například staré chalupy nebo venkovské domy. Dřevo se stále častěji uplatňuje v ryze moderních interiérech. V případě dveří se kombinuje například s mléčným sklem nebo nerezovými prvky. Vedle tradičních dekorů, jako je třeba dub, buk nebo ořech se objevují i exotické dřeviny.

Cena dřevěných dveří do interiéru

Interiérové dveře jsou přirozeně krásné. Každý kus je originál. Ať už zvolíte přírodní dekor nebo dveře napuštěné olejem či natřené nátěrem, investujete do jedinečného kusu, který pozvedne váš interiér. Dřevěné dveře jsou sice náročnější na investici, ale peníze se vám vrátí, protože získáváte nadčasové řešení, které nikdy nevyjde z módy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient