Překvapte své přátele na nové sociální síti MemoryPlace

Překvapte své přátele na nové sociální síti MemoryPlace

MemoryPlace.cz je webovou platformou pro společné setkávání, virtuální databází vzpomínek, umožňuje vytvářet vlastní kontaktní struktury – a to vždy na unikátním principu zasílání zhmotněných vzpomínek, snů či plánů. Většinou se jedná o moment překvapení pro autorem pozvané osoby (SMS, e-mailem nebo osobně) na vytvořenou stránku s trefně umístěným bodem s různým obsahem.

Z obdržené SMS, e-mailu nebo osobně předaného pozvání formou dárku ještě pozvaná osoba nic netuší, teprve po zadání vygenerovaného kódu ze zprávy na webu je překvapení odtajněno. Pak víme kdo, a co pro nás připravil. Stránka může být veřejná nebo skrytá, čistě soukromého charakteru, tak jako i jednotlivé body v ní umístěné.

V programu je připraveno velké množství vlastností a pravomocí jak pro vytvořenou stránku, body v ní, tak i pro pozvané osoby.

Vše si autor navolí sám a vše může také zpětně upravovat. MemoryPlace je novou sociální sítí, která na základě fotografií a dalších obrazových forem umožňuje bavit se a komunikovat s přáteli, sdílet vzpomínky či názory, vytvářet diskuse, shromažďovat informace, vyhledávat události podle místa, času a další.

Při vytváření projektu MemoryPlace jsme mysleli na to, jaký může mít zdánlivě obyčejná fotka s vhodně umístěným bodem (schránkou) emoční potenciál pro jednotlivce i skupinu. A tak jsme nad rádoby běžnou vizualizací vytvořili unikátní systém zasílání fotovzkazů a vytváření tzv. vzpomínkových míst, říká zakladatel tohoto projektu.

Kromě klasických možností bavit se přináší tato nová sociální síť další možnosti využití v pracovní a vzdělávací sféře – jako platforma pro zadávání a kontrolu úkolů pracovníkům, jako zázemí pro kreativní formy vzdělávání a e-learningu, jako platforma pro hry a soutěže, jako místo pro shromažďování informací k danému tématu a mnohé další.

Webový projekt MemoryPlace zahajuje své aktivity nejprve v České republice, připravuje však zároveň vstup na internetový trh dalších zemí EU.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient