Už znáte platformu pro online vzdělávání zaměstnanců EDUNIO?

Vzdělávání ve firmách se změnilo. To povinné umí firmy díky online platformám zajišťovat produktivněji, levněji a ve vyšší kvalitě. Nepovinné se stává dokonce benefitem, který firmy dávají zaměstnancům, a ti o něj mají zájem. Ideální volbou je EDUNIO – nový vzdělávací systém od firmy PREVENT.

EDUNIO je nový vzdělávací systém od PREVENT

Moderní firma své zaměstnance neustále vzdělává. Samozřejmostí jsou veškerá povinná školení pro zaměstnance, která vyžaduje česká legislativa. Jde zejména o školení BOZP, PO i školení řidičů. Již 5000 českých firem využívá jednoduchou možnost, jak levně, a přitom na nejvyšší úrovni, zajišťovat školení pro své zaměstnance. Díky 23 letům zkušeností v oboru umí firma PREVENT nabídnout firmám přesně to, co potřebují. Všechna povinná školení jsou aktualizována vždy podle platné legislativy. Zaměstnance není nutné nikam posílat, ani zvát do firmy školitele. E-learning umožňuje školit kdykoliv, přímo při nástupu zaměstnanců, snadno se zajišťují též proškolení v zákonem požadovaných intervalech. Certifikát o absolvování školení získává zaměstnanec, ale i zaměstnavatel ve formě přehledů, které pak může vykázat při příslušných kontrolách.

Školte s PREVENTEM i v dalších oblastech

Vzdělávací systém EDUNIO firmám nabízí i další hotové kurzy. Kromě různých zvýhodněných balíčků pro online školení BOZP a PO, či se zaměřením na zdraví a bezpečnost, nabízí též školení z oblasti firemní kultury, financí i soft skills.

Mezi hotovými kurzy najdete též různé speciality, jako jsou školení v nakládání s chemickými látkami, obsluha manipulačního vozíku, práce ve výškách, řešení konfliktů, stress management a mnoho dalších.

Líbí se vám nabízené e-kurzy, ale potřebovali byste je mírně upravit pro potřeby vaší společnosti? PREVENT umožňuje též úpravu kurzů na míru nebo e-learning platformu (LMS) s možností vložení vlastního obsahu kurzu.

Využijte online vzdělávání v systému benefitů pro zaměstnance

Nabízet zaměstnancům zajímavá školení dnes patří mezi benefity, které zvyšují loajalitu k firmě, ale rovněž firmám umožňují nabízet i jiná lákadla, než je vyšší plat. I pro tyto účely je online vzdělávání ideální. Kromě hotových kurzů lze vyrobit profi kurzy na libovolná témata. V PREVENTU vám zpracují nabídku, na kolik kurz na míru přijde.

Podnikejte s vlastními kurzy

EDUNIO není pouze vzdělávací platformou pro firmy školící či vzdělávající své zaměstnance. Máte možnost vytvářet taktéž vlastní kurzy a online školení a ty pak využívat jako součást svých podnikatelských aktivit nebo mohou být primárně vašim podnikáním. Vládnete některému z oborů, případně máte zajímavé dovednosti v některých oblastech? S firmou PREVENT a vzdělávacím systémem EDUNIO je můžete předávat dál a samozřejmě na nich též vydělávat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient