Efektivní údržba zeleně s křovinořezy Honda

Údržba zeleně může být náročná, zejména na větším pozemku. Bez sekačky na trávu a křovinořezu se určitě neobejdeme. Kvalitní výrobky nám práci značně usnadní, otázkou tedy zůstává, jakou značku zvolit. Multifunkčním přístrojem pro amatérské i profesionální zahradníky jsou vyžínače značky Honda, jelikož zastanou funkci několika strojů a ušetří jak finance, tak i čas. Je opravdu velký rozdíl, zda vám péče o zahradu zabere pár hodin týdně, nebo s ní strávíte téměř veškeré volné chvíle.

Snadná manipulace1572-umk435e1leetupr[1]

I když jste s vyžínačem ještě nikdy nepracovali, s tímto na to velmi rychle přijdete. Na výběr je z modelů pro hobby i profesionální použití. Čtyřtaktní křovinořez si poradí nejen s křovím, ale i s přerostlým plevelem, hustým porostem u plotů, zarostlými obrubníky a zdmi. Křovinořez Honda je výjimečný v mnoha ohledech. Nejen že má výkonný motor a několik funkcí, ale zároveň se pohodlně drží, takže vás nebudou tolik bolet ruce a záda.

Výhody benzinového vyžínače

Pracovat s ním můžete několik hodin, bez toho, abyste druhý den nevstali z postele, pokud nejste zvyklí. Je to možné díky dokonalému vyvážení, ergonomii, polstrování a nízkým vibracím. Rukojeť si navíc můžete nastavit podle délky svých paží a výšky postavy. Benzínový křovinořez Honda je dokonce ekologický a ekonomický, používá se do něj totiž benzin bez příměsi oleje. Obrovskou výhodou je, že ani když jej nějak nešikovně otočíte nebo nahnete s plnou nádrží, neuniknou provozní kapaliny ven. Není ani hlučný a snadno se startuje.

573-12755-umc435-fan-435-original[1]Multifunkční Honda Versatool

Profesionálové nebo náročnější majitelé zahrad si oblíbili model Honda Versatool. Jde o křovinořez s dělenou hřídelí, díky které jediným cvaknutím vyměníte jeden nástavec za jiný. Výměna je navíc velmi snadná a nelze ji snad ani pokazit, i když se se strojem teprve seznamujete. Pestré příslušenství umožní sekat křoviny, vysokou trávu i plevel, upravit okolí domu, stříhat živý plot, odklízet listí a prořezávat větve. Hodí se i do náročných podmínek a pro frekventovaný provoz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient