Světová premiéra na veletrhu WTM v Londýně: nová franšízová značka vstupuje na mezinárodní trh půjčování automobilů

Firma Car & Fly GmbH oznámila spuštění značky GLOBAL Rent-a-Car. Jedná se o novou značku, která ku prospěchu zákazníků spojuje místní půjčovny aut na celém světě. Jejím cílem je vytvořit zdravou protiváhu k největším hráčům, kteří momentálně na trhu půjčování aut dominují.

GLOBAL Rent-a-Car je zcela nový franšízový koncept, který vytvořili přední odborníci na podnikání v oblasti půjčování automobilů a který byl poprvé představen na veletrhu World Travel Market v Londýně. Tento koncept nabízí zákazníkům snadný a rychlý způsob rezervace spolehlivého vozidla, kdekoli na světě. „Naším cílem je oprostit se od těžkopádných struktur, které známe z velkých firem a vytvořit flexibilní a přizpůsobivé půjčovny automobilů, které budou moci využívat svých silných stránek plynoucích z jejich místní působnosti a nabídnout svým zákazníkům na míru šité služby za atraktivní ceny,“ řekl generální ředitel firmy GLOBAL Rent-a-Car, Hubert M. Terstappen.

Díky partnerství s firmou GLOBAL Rent-a-Car se místním půjčovnám aut otevře celosvětová dostupnost jejich služeb a současně si zachovají plnou nezávislost a flexibilitu, jako výhodu pro zákazníky. Společnost GLOBAL Rent-a-Car tak podporuje nezávislé půjčovny automobilů přímo v regionu, kde působí bez negativního ovlivnění kvality, služeb a ceny. Naši partneři naopak mohou využívat transparentní a konkurenceschopné ceny, které splňují jejich konkrétní potřeby.

„Naší filozofií je ‚myslet lokálně a půjčovat GLOBÁLNĚ‘,“ vysvětluje Hubert M. Terstappen. „Se značkou GLOBAL Rent-a-Car nyní na trh půjčování automobilů přinášíme skutečně alternativu založenou na franšíze,“ dodal. První významnou společností, která se do sítě GLOBAL Rent-a-Car zapojila je německá firma Buchbinder Rent-a-Car Germany.

Firma GLOBAL Rent-a-Car sídlí v německém Duisburgu a má pobočky v Londýně a Dubaji.

Více informací najdete na webových stránkách http://www.global-rent-a-car.com.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient