ELUXEO™ – endoskopický systém nové generace

Na kongresu UEG Week 2016 ve Vídni společnost Fujifilm Europe, průkopník v oblasti diagnostického zobrazování, oficiálně prezentovala vůbec poprvé svůj nový endoskopický systém ELUXEO™. Jeho hlavní součástí je moderní technologie společnosti Fujifilm 4-LED Multi Light™. Systém umožňuje odborníkům z oboru endoskopie využít nejmodernější endoskopickou metodu, která poskytuje vynikající vizualizaci a diferenciaci povrchu sliznice a struktury cév v oblasti gastrointestinálního (GI) traktu. Přesná charakterizace a efektivita při každodenní klinické praxi jsou rovněž zajištěny optimalizovanou funkcí zvětšení obrazu Multi Zoom a nově navrženým systémem G7. Přední odborníci diskutovali o přednostech systému a prvních klinických zkušenostech během satelitního sympozia Fujifilm „Zobrazovací endoskopie s BLI a LCI – Lepší přesnost v dohledu?“.

Endoskopický systém ELUXEO™ vybavený jedinečnou technologií společnosti Fujifilm 4-LED Multi Light™ nastavuje nový standard v intenzitě osvětlení a endoskopického zobrazování. Díky kombinaci různých vlnových délek a specifické aplikaci zintenzivněného světelného spektra vytvořeného integrovaným světelným zdrojem umožňuje tato technologie zdravotnickým odborníkům snadno přepínat mezi třemi zobrazovacími režimy White Light, Blue Light Imaging (BLI) a Linked Colour Imaging (LCI), a splňuje tak nejvyšší standardy v oblasti jasu a kontrastu. „Při vyšetření je režim BLI zvláště přínosný pro okamžité rozhodnutí o léčbě“, řekl Prof. Alessandro Repici, ředitel oddělení endoskopie v nemocnici Humanitas Research Hospital v italském Milánu, jeden z prvních uživatelů tohoto systému v klinické praxi.„Umožňuje identifikaci lézí, zánětů a časných stadií rakoviny tlustého střeva, usnadňuje diagnostiku, zpřesňuje ji, a tak přispívá k lepším výsledkům u pacientů.“

Přesnou diagnostiku a na míru šitá řešení dále podporuje zvětšovací nástroj Multi Zoom, která umožňuje zvětšení až 135x a představuje nejmodernější technologii. „V klinické praxi se setkáváme s celou řadou stavů sliznice a tkáňových vrstev“, uvedl Prof. Helmut Neumann, ředitel centra intervenční endoskopie při Fakultní nemocnici v německém Mainzu. „Kromě optických předností systému umožňuje nový endoskop efektivní a pohodlnou navigaci v gastrointestinálním traktu.“ Menší ohýbací rádius a možnost nastavení flexibility pro snazší zavádění dále optimalizují manipulaci pro lékaře a rovněž zvyšují pohodlí pacienta.

„Systém ELUXEO™ vybavený BLI a vynikající technologií 4-LED Multi Light™ byl vyvinut ve spolupráci se zdravotnickými odborníky, pro dosažení optimálních výsledků při výběru zobrazovacího režimu, jako například BLI“, řekla Nadja Scheuringerová, ředitelka marketingu divize endoskopických systémů společnosti Fujifilm Corporation. „Nová série endoskopů byla vytvořena na základě odkazu a dlouhodobých odborných zkušeností společnosti Fujifilm v oblasti zdravotnického zobrazování a podtrhuje naši snahu stát se důvěryhodným partnerem pro zdravotnické profesionály v nemocnicích, na klinikách a v privátní praxi.“

Systém ELUXEO™ je v současné době uváděn na klíčové trhy v Evropě. V průběhu kongresu UEG Week společnost Fujifilm rovněž informovala o nadcházejících workshopech po celé Evropě a kurzech, které se uskuteční v určených referenčních centrech. Vzdělávací program byl pečlivě vytvořen tak, aby byl zárukou nejvyšší úrovně školení pro zavádění nových technologií a zároveň zahrnuje poslední vývoj v oblasti moderní endoskopie pro neustálé zlepšování péče o pacienta.

Kromě toho bude na nové odborné platformě pro zdravotnické profesionály na adrese http://www.bli.eu k dispozici nový tréninkový modul pro aplikaci režimu zobrazování BLI při vyšetření Barettova jícnu. Jedinečný interaktivní tréninkový nástroj umožní odborníkům, kteří provádí endoskopická vyšetření, sledovat, jak dobře zachytili a podchytili časnou neoplazii, jak se jim vedlo v porovnání s ostatními experty a jak technologie jako BLI mohou zlepšit jejich klinickou praxi. Modul vytvořil Prof. Jacques Bergman z oddělení gastroenterologie a hematologie v Akademickém zdravotnickém centru v nizozemském Amsterodamu.

Další informace a podpůrné materiály naleznete v sekci novinky na adresehttp://www.fujifilm.eu.

O společnosti FUJIFILM Corporation

Společnost FUJIFILM Corporation je jednou z hlavních provozních společností firmy FUJIFILM Holdings. Od svého založení v roce 1934 si společnost vytvořila celou řadu moderních technologií v oblasti fotografického zobrazování. Společnost Fujifilm v rámci snahy stát se konkurenceschopnou firmou v segmentu zdravotnictví používá tyto technologie v oblasti prevence, diagnostiky a léčby chorob ve zdravotnictví a oborech biologických věd. Společnost Fujifilm se rovněž rozvíjí v oblasti vysoce funkčních materiálů, včetně materiálů pro ploché zobrazovací panely a grafické systémy a optická zařízení. Další informace naleznete na internetové adresehttp://www.fujifilm.com.

O společnosti Fujifilm v Evropě

Pobočky společnosti Fujifilm působí ve více než 45 skupinách firem v Evropě a zaměstnává kolem 4 500 lidí v oblasti výzkumu a vývoje, výroby, prodeje a služeb. Po celé Evropě nabízí své služby celé řadě průmyslových odvětví, jako jsou zdravotnictví, chemický průmysl, grafické systémy, elektronické materiály, optika, média pro ukládání záznamů a fotografické technologie. Společnost FUJIFILM Europe GmbH (Düsseldorf, Německo) funguje jako strategické ředitelství pro celou oblast a podporuje firmy v evropské skupině tím, že formuluje marketingové a firemní strategie. Další informace naleznete na internetové adrese http://www.fujifilm.eu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient