Nejlepším obalovým materiálem jsou stále obyčejné krabice

Z vlastní zkušenosti jistě víte, jak obrovskou roli hraje obal výrobku. Když se zákazník rozhoduje mezi dvěma neznámými výrobky, vždy sáhne raději po tom, jehož obal je atraktivnější. Nemusí se přitom jednat o žádné složité výmysly, bohatě postačí obyčejná krabice s potiskem.

Při volbě obalového materiálu jste dost omezeni především tvarem a velikostí výrobku. Jsou věci, které se dají prodávat v pytli (například mulčovací kůra) a pak takové, které se takhle určitě neprodávají. Většinu výrobků je však možné prodávat a distribuovat v krabicích, a proto jsou právě ty nejoblíbenějším obalovým materiálem. Splňují totiž základní kritéria:cardboard-box-220256_960_720

· nízká cena,

· ochranná funkce,

· atraktivita,

· šetrnost k životnímu prostředí.

Jednoduchá na výrobu a levná

Kartonové krabice jsou vhodným řešením z hlediska podnikatelů i zákazníků. Zákazníci si kupují zboží v krabicích rádi, protože pro ně v domácnosti sami nacházejí dostatek využití. Podnikatelům se zase líbí, že jsou levné. Jedna krabice vyjde na pár korun (v závislosti na velikosti). Firma ji dodá nařezanou a vy si ji jen složíte.

Chcete-li svůj výrobek distribuovat v obyčejné krabici, rozhodně na ni nezapomeňte natisknout své logo, případně nalepte aspoň nálepku s logem firmy.

Vhodná pro odesílání zboží

Balení zboží do krabic vám navíc ušetří peníze za další obalový materiál při odesílání zákazníkům. Obvykle stačí krabici zabalit do fólie či přelepit lepicí páskou a balík může cestovat k zákazníkovi. Vnitřek krabice se dá vycpat starými novinami, nicméně profesionálněji vypadá, když investujete do výplňového materiálu (vzduchové polštářky, kartonová střiž apod.).

Při pořizování kartonových krabic myslete i na to, že budete nejspíš potřebovat několik velikostí. Je-li váš výrobek malý, budete ho pravděpodobně už v krabici skládat ještě do velké krabice pro hromadnou distribuci. Změřte si rozměry a podívejte se do e-shopu www.komplexmat-obaly.cz. Specialisté z tohoto obchodu zaměřeného na obalové materiály vám ochotně poradí s každou otázkou týkající se tématu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient