Fio banka rozšiřuje nabídku

POS_plus_karta

Fio banka rozšiřuje nabídku o platební terminály a platební bránu

Fio banka je první nízkonákladovou bankou v České republice, která poskytuje platební terminály pro obchodníky a platební bránu pro e-shopy. Podnikatelům tak kromě účtu bez poplatků nabízí výhodný způsob, jak přijímat platební karty ve svých kamenných či internetových obchodech.

Česká Fio banka přichází s novinkou pro podnikatele a firmy a jako šestá finanční instituce v ČR jim umožňuje přijímat platební karty pomocíplatebních terminálů nebo díky platební bráně. Své finance tak mohou mít pod jednou střechou a spolu s podnikatelským účtem bez poplatků mohou využívat řadu výhod, které jim usnadní podnikání. Mezi ty hlavní patří bezplatný pronájem terminálu či implementace platební brány, rychlé vypořádání plateb, detailní přehled všech transakcí v Internetbankingu, a v neposlední řadě výhodné sazby ušité každému obchodníkovi přímo na míru.

Pro podnikatele to znamená jednoduchý způsob, jak akceptovat platební karty MasterCard, Maestro i Visa. Zájemcům o tyto služby stačí vyplnit žádost na pobočce banky nebo ji podepsanou a naskenovanou zaslat online a do několik dní od podpisu smlouvy obdrží terminál či instalační balíček s platební branou.

„Rozšiřujeme portfolio služeb pro podnikatele o další významnou novinku, díky níž mohou ve svých obchodech i e-shopech akceptovat platební karty. Jsme tak první z takzvaných nových bank, kdo podnikatelům nabízí kompletní finanční servis, a navíc za velmi výhodných podmínek. Věříme, že díky tomu bude naše nabídka pro podnikatele a firmy ještě lákavější,“ dodává k novince Fio banky její mluvčí Ján Franek.

Fio banka, a.s.
Prohlášení

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient