Startuje další ročník soutěže ČSOB Daňař & daňová firma

Už tento pátek 13. listopadu 2015 začíná 6. ročník soutěže ČSOB Daňař & daňová firma roku 2015. Hlasovat o nejlepších daňových specialistech, osobnostech v oboru může v celkem osmi kategoriích jak široká veřejnost, tak sami odborníci na stránkách http://www.danarroku.cz. Vyhlásíme také deset nejvstřícnějších územních pracovišť finančních úřadů či kategorii Daňový citron, tj. situaci či právní předpis, které činí v praxi největší úskalí. Hlasování končí 8. ledna 2016 a výsledky budou vyhlášeny o měsíc později, konkrétně 11. února 2016.

Pořadatelem soutěže je nově od roku 2015 společnost Wolters Kluwer, a. s. Generálním partnerem soutěže je Československá obchodní banka, a. s. Mediální podporu mimo jiné zajišťují Finanční správa ČR a Komora daňových poradců ČR.

„Je to již pošesté, kdy bude moci laická i odborná veřejnost v této unikátní soutěži ocenit mnohdy nesnadnou práci a vynaložené úsilí daňových poradců a odborníků nejen ze soukromé, ale také ze státní sféry. Hlasování se každoročně účastní početná skupina lidí z řad veřejnosti i mnohé osobnosti odborné sféry, což dodává soutěži na významu. Společnost Wolters Kluwer se s radostí stala pořadatelem této prestižní soutěže. Rádi bychom v této úspěšné tradici pokračovali i do budoucna,“ netají své plány Petr Král, ředitel společnosti Wolters Kluwer.

Veřejnost bez omezení může hlasovat ve čtyřech kategoriích: Nejžádanější zaměstnavatel, Nejlepší lektor/lektorka v daních, Nejvstřícnější územní pracoviště finančního úřadu a Daňový citron.

Hlasování odborné daňové veřejnosti probíhá v kategoriích: Největší daňové hvězdy, Největší daňové naděje a Daňová osobnost roku 2015.

Harmonogram soutěže:

• zahájení – 13. listopadu 2015,

• ukončení hlasování – 8. ledna 2016 (nominace do 27. listopadu 2015),

• slavnostní vyhlášení výsledků – 11. února 2016.

„Důležitost tohoto oboru v přínosu pro českou ekonomiku stále vzrůstá a tito odborníci musí neustále udržovat svou kvalifikaci a orientaci v měnící se legislativě, což je poměrně náročné. Proto chceme i nadále podporovat daňové experty formou tohoto ocenění a rozvojem přínosných bankovních i nebankovních služeb. Naši klienti oceňují možnost využívat Komfortní datovou schránku přímo v internetovém bankovnictví. Díky Komfortní datové schránce klient získá možnost archivace dokumentů v elektronické podobě po libovolně dlouhou dobu zdarma, má tedy zajištěnou uznatelnost a platnost elektronických dokumentů po dlouhou dobu bez nutnosti jejich přerazítkování časovými razítky,“ říká Michaela Lhotková, ředitelka Segmentu Firemního bankovnictví ČSOB.

První ročník soutěže Daňař & daňová firma roku se uskutečnil v roce 2010 a soutěž se stala nedílnou součástí světa nejen daňových odborníků. Právě začínající šestý ročník je důkazem úspěšnosti této akce, které se účastní renomované osobnosti odborné sféry.

Více informací naleznete na stránce http://www.danarroku.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient