CSA Group jmenovala Davida Weinsteina prezidentem a generálním ředitelem firmy

Představenstvo CSA Group dnes oznámilo jmenování Davida Weinsteina novým prezidentem a generálním ředitelem společnosti, a to s účinností od 11. listopadu 2015. Skupina CSA Group je přední organizací v oblasti tvorby norem a renomovaný poskytovatel zkušebních a certifikačních služeb podle národních i mezinárodních norem.

(Fotografie: http://photos.prnewswire.com/prnh/20151110/285897)

„Jsme rádi, že můžeme Davida Weinsteina přivítat v CSA Group,“ řekl Dr. Roland Hosein, předseda představenstva CSA Group. „Přichází k nám se třicetiletými zkušenostmi v oblasti strategie globálního podnikání a jeho schopnosti v řízení strategického růstu se organizaci CSA Group budou velmi dobře hodit při další mezinárodní expanzi při přípravě norem a také v oblasti zkušebních a certifikačních služeb.“

Jako prezident a generální ředitel bude David Weinstein odpovědný za řízení a vedení celosvětově působící organizace, která zaměstnává více než 1 800 lidí a má přibližně 35 tisíc zákazníků, kterým poskytuje řešení v oblasti přípravy norem, školení, poradenské služby a zkušební a certifikační služby v Severní Americe, Evropě a Asii. Organizace CSA Group má také více než 8 700 dobrovolníků, kteří zasedají ve více než 1 300 komisích odpovědných za přípravu norem.

David Weinstein dosud zastával funkci generálního ředitele firmy ABS Group, kde byl odpovědný za řízení dalšího růstu a úspěšného podnikání společnosti. ABS Group poskytuje různé technické služby, má více než 2 400 zaměstnanců a působí ve více než 30 zemích světa. Mezi její služby patří zejména poradenství a zkušební a certifikační služby, které poskytuje zákazníkům z různých průmyslových oborů, včetně těžby ropy a zemního plynu, farmaceutických firem, výrobců elektrické energie, výrobních firem i státních organizací a umožňuje jim pracovat bezpečně, spolehlivě a hospodárně za současného dodržování platných předpisů a norem. Před příchodem do skupiny ABS Group byl David Weinstein partnerem v několika poradenských firmách, včetně Accenture a Oliver Wyman, kde pomáhal podnikatelským subjektům, neziskových a státním organizacím vypořádat se s řadou problémů souvisejících s dosahováním dalšího růstu a zlepšováním výkonnosti. Během své kariéry spolupracoval s řadou organizací, které se zabývají vytvářením norem a předpisů či poskytováním zkušebních a certifikačních služeb. Spolupracoval také s řadou kanadských firem a firem ze zemí pod správou britské koruny.

„Jsem rád, že přicházím do CSA Group a je mi ctí mít možnost pracovat v moderní a inovativní mezinárodní organizaci, která má téměř stoletou historii,“ řekl David Weinstein, prezident a generální ředitel CSA Group. „Těším se na spolupráci se zaměstnanci a členy CSA Group, na naši společnou práci ve prospěch klientů po celém světě a na další růst kvality služeb a řešení.“

David Weinstein má titul MBA z vysoké školy Wharton School při University of Pennsylvania se zaměřením na finance a řízení nadnárodních firem. Má také magisterský a bakalářský titul z vysoké školy Massachusetts Institute of Technology.

O organizaci CSA Group

CSA Group je nezávislou členskou asociací v oblasti bezpečnosti, sociální odpovědnosti a trvalé udržitelnosti. Zabývá se přípravou norem, školením, poradenskými službami, testováním a certifikací v nejvýznamnějších průmyslových oborech, včetně zpracování nebezpečných látek, dopravy, vodohospodářských staveb, stavebnictví, medicíny, bezpečnosti a technologií, přístrojové techniky, plynárenství, alternativních zdrojů energie, osvětlení, trvalé udržitelnosti a hodnocením produktů pro spotřebitele. Certifikační označení CSA se nachází na miliardách produktů po celém světě. Více informací o organizaci CSA Group najdete na webových stránkáchhttp://www.csagroup.org.

Allison Hawkins, manažerka pro firemní záležitosti, CSA Group, +1-416-747-2615,allison.hawkins@csagroup.org

Zdroj: CSA Group

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient