Herbalife a organizace Special Olympics zveřejnily projekt spolupráce v oblasti fitness v hodnotě 1 milionu amerických dolarů

Herbalife (burzovní index NYSE: HLF), globální společnost zaměřená na výživu, dnes oznámila, že navázala projekt spolupráce v hodnotě 1 milionu amerických dolarů s organizací Special Olympics (Hnutí Speciálních olympiád) na podporu organizace fitness programů na celém světě zaměřených na vyšší fyzickou aktivitu a zlepšení výživy a pitného režimu.

Globální tým společnosti Herbalife bude posílen o více než 300 vědeckých pracovníků a 36 akademických expertů s nejvyšším vzděláním zaměřených na výživu a sportovní výkony. Společnost poskytne trenérům, sportovcům, podpůrnému týmu a širší komunitě Special Olympics poznatky o výživě a vzdělávací pomůcky, jako například videa a další materiály.

„Hnutí Special Olympics je o něčem větším než jen o sportovních soutěžích,“ řekl Kyle Washburn, ředitel fitness organizace Special Olympics. „Obklopujeme naše sportovce komunitou, která je podporuje prostřednictvím sportu, zdraví a rozšiřováním fitness.“

V rámci sponzorské podpory se ředitelka divize sportovních výkonů a vzdělávání společnosti Herbalife Dana Ryanová, Ph.D., stane součástí výboru Special Olympics Global Fitness Task Force, kam přinese další perspektivu a odborné znalosti v oblasti podpory sportovců, trenérů, rodin a příznivců hnutí Special Olympics. Aby se ještě více zvýšilo povědomí o významu výživy a zdravého aktivního životního stylu, bude na určitých vybraných světových trzích na některých proteinových produktech společnosti Herbalife Nutrition umístěno logo organizace Special Olympics. Global Fitness Task Force je mezinárodní výbor odborníků na fitness a sportovců, kteří spolupracují na zlepšování sportovních výkonů a zdraví sportovců Special Olympics prostřednictvím fitness.

„Našim cílem je poskytnout výživu lidem na celém světě a podpořit ty, kteří chtějí žít zdravě a aktivně,“ řekl Michael O. Johnson, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Herbalife. „Naše komunita Herbalife v celém světě se inspiruje hnutím Special Olympics a jeho obdivuhodnými sportovci. Je pro nás ctí jim poskytovat zdroje výživy a fitness.“

Na Speciálních letních olympijských hrách 2015 v Los Angeles členové a zaměstnanci společnosti Herbalife Nutrition štědře sponzorovali zhruba 10 procent sportovců Special Olympic soutěžících na Světových hrách. Kromě toho věnovala Herbalife Nutrition 280 000 výživných tyčinek a poskytla své objekty pro registraci a akreditaci tisíců sportovců, trenérů a dobrovolníků.

Další informace o hnutí Special Olympics, Světových hrách (World Games), a příležitostech pro dobrovolníky naleznete na internetové adresewww.specialolympics.org/Sponsors/Herbalife.aspx.

O společnosti Herbalife

Herbalife je globální společnost zaměřená na výživu, která od roku 1980 mění životy lidí prostřednictvím svých produktů. Naše výrobky pro výživu, řízení tělesné hmotnosti, energii, fitness a osobní péči jsou k dispozici výhradně prostřednictvím specializovaných a nezávislých členů Herbalife ve více než 90 zemích světa. Zavázali jsme se k boji proti celosvětovým problémům jako je špatná výživa a obezita nabízením vysoce kvalitních výrobků, osobního vedení členy Herbalife a prostřednictvím komunity, která inspiruje zákazníky ke zdravému a aktivnímu životu.

Podporujeme nadaci Herbalife Family Foundation (HFF) a její programy Casa Herbalife s cílem pomoci zajistit dobrou výživu pro děti v nouzi. Dále sponzorujeme více než 190 sportovců světové úrovně, týmy a sportovní události po celém světě, například Cristiana Ronalda, LA Galaxy a šampióny v mnoha různých sportech.

Společnost má po celém světě více než 8000 zaměstnanců, a její akcie jsou obchodovány na burze New York Stock Exchange (burzovní index NYSE: HLF). Čistý prodej v roce 2015 činil 4,5 miliardy amerických dolarů. Na internetových stránkách společnosti ir.Herbalife.com naleznete celou řadu finančních a dalších informací o firmě. Investoři by měli čas od času tyto stránky navštívit, neboť údaje jsou aktualizovány a objevují se zde nové informace. Další informace najdete na serveruHerbalife.com nebo IAmHerbalife.com.

O organizaci Special Olympics (Hnutí Speciálních olympiád)

Special Olympics (Hnutí Speciálních olympiád) je globální hnutí, které každý den na celém světě osvobozuje lidského ducha prostřednictvím transformativní síly a radosti, kterou přináší sport. Umožňujeme lidem s mentálním postižením, aby je prostředí, ve kterém žijí, přijalo a ocenilo, takže vzniká ohleduplnější a tolerantnější společnost pro všechny. Hnutí Special Olympics využívá sporty jako katalyzátor a prostřednictvím programů v oblasti zdraví a vzdělávání bojuje proti neaktivitě, nespravedlnosti a netoleranci. Hnutí založila v roce 1968 Eunice Kennedy Shriverová a rozšířilo se na více než 4,5 milionu sportovců v téměř 170 zemích. S podporou více než 1,4 milionu trenérů a dobrovolníků organizuje hnutí Special Olympics 32 sportů podle olympijského vzoru a více než 108 000 turnajů a soutěží během celého roku. Navštivte stránky hnutí Special Olympics na adrese specialolympics.org/. Přidejte se k nám na: Twitter@specialolympics, fb.com/specialolympics,youtube.com/specialolympicshq, instagram.com/specialolympics aspecialolympicsblog.wordpress.com.

1 názor na “Herbalife a organizace Special Olympics zveřejnily projekt spolupráce v oblasti fitness v hodnotě 1 milionu amerických dolarů”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient