Hodinky PRIM VETERÁN k 5. výročí založení nadačního fondu.

Hodinky PRIM VETERÁN k 5. výročí založení nadačního fondu.

Při příležitosti pátého výročí založení Nadačního fondu REGI Base I. přichází tradiční česká hodinářská firma PRIM s unikátní podporou tohoto charitativního projektu. Vytvořila speciální limitovanou edici „VETERÁN“ hodinek Prim Pilot, jejichž design je inspirován leteckým průmyslem.

První kusy unikátních hodinek si zájemci budou moct pořídit během jejich křtu, který proběhne 4. května 2016. Prvních sto zájemců bude mít možnost získat hodinky Prim „VETERÁN“ včetně certifikátu a vybrat si originální číslo speciální edice. Poté budou hodinky ve volném prodeji.

Výtěžek z prodeje bude věnován na nákup nových robotických rehabilitačních pomůcek, které budou sloužit českým válečným veteránům.

Za Nadační fond REGI Base I.:

Bc. Aleš Procházka – předseda správní rady

Doplňující informace o Nadačním fondu REGI BASE

– Nadační fond REGI Base I. je nevládní nezisková organizace, která se již pět let pod heslem “Pomáháme těm, kteří za nás sloužili“ věnuje zdravotní a sociální péči o novodobé válečné veterány a bývalé příslušníky ozbrojených sil, hasičského záchranného sboru, policie, celní správy a vězeňské služby, a to včetně jejich rodinných příslušníků. Hlavním cílem nadace je vybudování unikátního robotického rehabilitačně-experimentálního centra pro včasnou rehabilitaci pacientů se získaným poškozením mozku se zvláštním zřetelem na pacienty s trvalými následky, ale soustřeďuje se i na další humanitární aktivity včetně nákupu robotických rehabilitačních přístrojů, provoz e-shopu či pořádání charitativních střeleckých závodů. Úzce spolupracuje s Rehabilitačním ústavem v Kladrubech.

Další informace a kontakty: www.regibase.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient