Inteva Products otevře druhý výrobní závod v Rumunsku

Inteva Products otevře druhý výrobní závod v Rumunsku

Slavnostní otevření se uskuteční 4. května 2016

Společnost Inteva Products, LLC, přední nadnárodní dodavatel špičkových dílů a systémů pro automobilový průmysl nedávno zahájila provoz ve svém nově otevřeném závodě ve městě Oradea v Rumunsku. Tento nový výrobní závod vyrábí komponenty střešních systémů pro evropské zákazníky firmy Inteva a v současné době zaměstnává 150 lidí, s předpokladem dalšího růstu. Tento výrobní závod, který je již druhým závodem společnosti Inteva v Rumunsku a posiluje tak pozici firmy jak v Rumunsku, tak v ostatních východoevropských zemích.

Manažerský tým firmy Inteva, vedený prezidentem, generálním ředitelem a zakladatelem společnosti Lonem Offenbacherem, slavnostně otevře nový závod dne 4. května 2016. Akce se zúčastní pouze pozvaní hosté z řad zástupců místní samosprávy, dodavatelů a zákazníků. Na programu je prohlídka závodu, oběd a slavnostní ceremoniál, kterým bude závod oficiálně otevřen.

“Je pro mě velkou ctí, slavnostně otevřít nový závod společnosti Inteva ve městě Oradea,” řekl Offenbacher.

“Rumunsko je ideální zemí pro naše podnikání, protože se nachází v blízkosti naší stále rostoucí zákaznické základny a místních dodavatelů. Těší nás, že růst našeho podnikání nám umožnil otevřít další závod v Rumunsku a těšíme se náš další růst a úspěchy v tomto regionu.”

Inteva již od svého založení v roce 2008 neustále expanduje do zemí střední a východní Evropy, kde již otevřela závody ve městech Salonta (Rumunsko), Lozorno (Slovensko), Poznaň (Polsko) a také v Rychnově (Česká republika). Posledně jmenovaný závod byl slavnostně otevřen teprve minulý měsíc.

O společnosti Inteva Products, LLC

Společnost Inteva Products, LLC je přední globální dodavatel výrobků a systémů pro automobilový průmysl. Firma dodává výrobcům automobilů ekologicky šetrné výrobky, které zvyšují kvalitu, bezpečnost a výkon vozidel. Firma Inteva má špičkové pracovníky v oblasti konstrukce, výroby i zákaznických služeb v divizích uzavíracích systémů, interiérových systémů, motorů a elektroniky a střešních systémů. Firma byla založena v roce 2008 a zaměřuje se na dosažení trvale udržitelného růstu, poskytování špičkových zákaznických služeb a neustálou inovaci svých produktů. Název firmy je odvozen z inovativních řešení, používání aplikovaných technologií a nabídky hodnotu zvyšujících řešení (z anglického INnovative solutions, applied TEchnology a VAlue-based solutions). Inteva zaměstnává více než 15 tisíc lidí v 18 zemích světa a sídlí ve městě Troy, ve státě Michigan, v USA.

Aktuální informace o společnosti Inteva najdete na našich webových stránkách, a také na firemních stránkách na Facebooku, LinkedInu a Twitteru.

Přečtěte si zdrojovou verzi této zprávy na webových stránkách businesswire.com:http://www.businesswire.com/news/home/20160503005604/en/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient