Kepware přenáší podnikům data o průmyslové automatizaci pomocí softwaru KEPServerEX® verze 6

Společnost Kepware Technologies, součást skupiny PTC, dnes oznámila zavedení softwaru KEPServerEX® verze 6. Představením platformy průmyslové konektivity, která je vlajkovou lodí společnosti, posiluje verze 6 hlavní nabídku produktů Kepware pro světové podniky, které vyžadují vyšší škálovatelnost provozu, bezpečnost a podporu. Zlepšení obsahují novou metodu dálkové konfigurace, dodatečné jazyky, které podporují klíčové trhy průmyslové automatizace, a význačné aktualizace uživatelského rozhraní a procesu udělování licence.

 

„Od zavedení verze 5 v roce 2009 neuvěřitelně vzrostla potřeba průmyslové konektivity. Protože Internet věcí (IoT) nadále ovlivňuje architekturu průmyslu, společnosti vyžadují komplexní řešení, která dokáží komunikovat a analyzovat větší objem, různorodost a intenzitu dat na širší a více různorodé sestavě aplikací,“ uvedl John Harrington, viceprezident produktového managementu společnosti Kepware. „Do software KEPServerEX verze 6 jsme zakomponovali důležitou využitelnost a konstrukční zlepšení, které podporují tyto vznikající průmyslové standardy. Verze 6, která je připravená pro podniky a je IT přátelská a bezpečná, je přímou odpovědí na vzrůstající a vznikající potřeby našich zákazníků.“

KEPServerEX verze 6 obsahuje významná zlepšení základní funkčnosti serveru a uživatelské zkušenosti, která poskytují IoT přátelskou platformu průmyslové konektivity včetně:

– Programové změny přes konfiguraci API: Nové API na bázi architektury REST umožňuje uživatelům, kteří se nacházejí mimo provozovnu, provést na dálku programační změny konfigurace přes aplikace třetích stran. Nyní mohou zákazníci jednoduše konfigurovat mnoho instancí KEPServerEX ze svého podnikového softwaru, což nabízí vyšší bezpečnost a spolupráci mezi provozem výroby a IT oddělením.

– Lokalizace pro japonský a německý trh: Základní charakteristika ovladačů nejvyšší úrovně byla lokálně přizpůsobena pro zlepšení dostupnosti, produktivity a bezpečnosti softwaru KEPServerEX pro zákazníky z Japonska a Německa, stejně jako pro nadnárodní společnosti.

– Nativní vývoj technologie OPC UA: Nativní vývoj základní technologie OPC UA umožňuje vyšší výkonnost, lepší diagnostiku a pevný základ pro další zlepšování funkčnosti OPC UA.

– Zjednodušení udělování licencí: Aktualizace softwaru KEPServerEX, užívání licence a My Kepware zlepšují uživatelskou zkušenost a zjednodušují licenční procedury. Poskytují zákazníkům jednodušší nástroje pro využívání, řízení a aktualizaci jejich serverů.

– Vylepšené uživatelské rozhraní (UI): Vylepšené uživatelské rozhraní zjednodušuje nastavení a využívání projektů, což umožňuje efektivnější a výkonnější spolupráci se softwarem KEPServerEX. Aktualizace také podporují bezpečnou uživatelskou zkušenost a zlepšují dostupnost.

– Robustní bezpečnost: Pokročilý bezpečnostní zásuvný model, nyní zahrnut jako bezplatná součást základního serveru, doplňuje strategii hloubkové průmyslové ochrany a umožňuje zákazníkům přiřazovat povolení k bezpečnostnímu přístupu pro jednotlivé objekty podle role uživatele.

„Díky zavedení KEPServerEX verze 6 je společnost Kepware schopna poskytnout na trhu bezpečný a podnikově přizpůsobený způsob konektivity,“ poznamenal Tony Paine, prezident pro platformy společnosti Kepware. „Naši zákazníci využijí výhod jednoduché migrační cesty, která maximalizuje dobu provozuschopnosti a umožní jim splnit dnešní výrobní požadavky, zatímco se mohou připravit na požadavky zítřka.“

KEPServerEX je platformou průmyslové konektivity, která využívá komunikační OPC a IT orientované protokoly k poskytování jednoho zdroje průmyslových automatizačních dat pro podnikové aplikace. Tato platforma nabízí knihovnu s více než 150 komunikačními ovladači, klientskými ovladači a pokročilými zásuvnými moduly, což umožňuje propojení s tisíci zařízeními a dalšími zdroji dat.

Dodatečné zdroje

Zjistěte více o KEPServerEX Verze 6

– Stáhněte si demo verzi nyní

– Pro další informace kontaktujete zástupce Kepware na telefonním čísle +1 888-KEPWARE (537-9273) x208 nebo e-mailem na sales@kepware.com

O společnosti Kepware

@Kepware Technologies, součást skupiny PTC Inc., je soukromá společnost zaměřená na vývoj softwaru se sídlem v Portlandu ve státě Maine. Společnost Kepware poskytuje portfolio softwarových řešení, která pomáhají podnikům spojovat různá automatizační zařízení a softwarové aplikace. Společnost Kepware slouží široké škále zákazníků na různých vertikálních trzích, od podlah ve výrobních závodech přes pracoviště v hloubkových šachtách až po větrné farmy, včetně odvětví výroby, ropného a plynárenského průmyslu, stavební automatizace, energetiky, technického vybavení a dalších. Společnost byla založena v roce 1995. V současné době působí ve více než 100 zemích světa. Softwarová řešení společnosti Kepware pomáhají tisícům firem zdokonalovat procesy a rozhodování. Další informace najdete na adrese https://www.kepware.com/.

O společnosti PTC

PTC vlastní nejrobustnější technologii Internetu věcí na světě. V roce 1986 jsme provedli revoluci digitálního designu 3D. Nyní naše přední platformy IoT a AR a osvědčená řešení spojují fyzický svět s počítačovým a mění způsob, jakým tvoříte, vyrábíte a opravujete produkty. S PTC mohou dnes světoví výrobci a ekosystém partnerů a vývojářů zužitkovat příslib IoT a být motorem budoucích inovací.

PTC.com@PTCBlogs

PTC, logo PTC, Kepware, logo Kepware a KEPServerEX j sou obchodními značkami nebo zapsanými ochrannými známkami společnosti PTC Inc. nebo jejich poboček ve Spojených státech a jiných zemích..

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient