Kepware® spouští KEPServerEX® V5.21 pro lepší interoperabilitu s platformou ThingWorx® IoT

Kepware Technologies, společnost skupiny PTC vyvíjející software se zaměřením na průmyslovou konektivitu, dnes oznámila spuštění nového softwaru KEPServerEX® verze 5.21. Tato nejnovější verze nabízí dodatečné možnosti konektivity dostupné v rámci KEPServerEX a rozšiřuje interoperabilitu s platformou ThingWorx® IoT Platform, čímž dále napomáhá rychlému rozvoji a zavedení chytrých řešení pro internet věcí (IoT).

KEPServerEX verze 5.21 představuje nové nativní klientské rozhraní ThingWorx, plně integrované řešení vyvinuté tak, aby poskytovalo rychlé napojení na průmyslová zařízení – včetně PLC, RTU, PAC, DAQ, ovladače a další. Nativní klientské rozhraní ThingWorx rozšiřuje možnosti KEPServerEX a využívá síly knihovny Kepware čítající více než 150 komunikačních ovladačů pro poskytování obousměrných kontrolních dat v reálném čase platformě ThingWorx IoT Platform.

„Tento nejnovější produkt vylepšuje již nyní nejlepší existující průmyslové řešení pro konektivitu IoT a rychlý vývoj aplikací“, uvedl Tony Paine, prezident platformy Kepware. „Integrace zajišťovaná prostřednictvím nového nativního klientského rozhraní ThingWorx poskytuje zákazníkům a vývojářům aplikace ThingWorx přístup k ještě více možnostem pro konektivitu a ovládání – čímž dochází ke zjednodušení operačního výkonu a dosahování lepších výsledků.“

Tato aktualizace přináší i rozšíření KEPServerEX Extension pro platformu ThingWorx IoT Platform, která uživatelům umožňuje rychle a snadno připojit aplikace vyvinuté ThingWorx k serveru KEPServerEX a konfigurovat je. Rozšíření KEPServerEX Extension automaticky konfiguruje vzdálenou šablonu v rámci ThingWorx a poskytuje služby k prohlížení, čtení, psaní a interakci s konfigurací. Tento rozšiřující prvek je poskytován zdarma společně s instalací KEPServerEX nebo prostřednictvím tržiště ThingWorx Marketplace.

„Ve společnosti PTC jsme plně zavázáni tomu, aby řešení napříč naším kompletním portfoliem IoT byla intuitivní a vysoce interoperabilní,“ uvedl Rob Gremley, prezident skupiny Technology Platform Group, PTC. „Zákazníci, kteří se rozhodnou za svůj standard přijmout technologii od PTC, si mohou být jisti, že jim poskytneme zcela bezproblémovou zkušenost. Naše nejnovější aktualizace je toho důkazem.“

Vedle nového nativního klientského rozhraní ThingWorx zahrnuje KEPServerEX verze 5.21 také 18 aktualizací serveru, vybraných ovladačů a pokročilých zásuvných modulů.

Dodatečné zdroje

Stáhněte si KEPServerEX verze 5.21

Prozkoumejte uživatelské možnosti pro spojení KEPServerEX s ThingWorx

– Pro další informace kontaktujete zástupce Kepware na telefonním čísle +1 888-KEPWARE (537-9273) x208 nebo e-mailem na sales@kepware.com

O společnosti Kepware

@Kepware Technologies je společnost zaměřená na vývoj softwaru se sídlem v Portlandu v americkém státě Maine a je součástí skupiny PTC Inc. Společnost Kepware poskytuje portfolio softwarových řešení, která mají pomoci podnikům propojit různorodá automatizovaná zařízení a softwarové aplikace a umožnit jim průmyslový internet věcí. Ať jde o výrobní halu, vrt nebo větrnou farmu, společnost Kepware poskytuje své služby široké škále zákazníků na různých vertikálních trzích, a to včetně výroby, těžby ropy a zemního plynu, automatizace ve stavebnictví, energetiky, veřejných technických služeb atd. Společnost Kepware byla založena v roce 1995 a v současné době působí ve více než 100 zemích. Její softwarová řešení pomáhají tisícům obchodních společností vylepšit provoz a rozhodovací procesy. Více se dozvíte na https://www.kepware.com.

O společnosti PTC

PTC (NASDAQ: PTC) je globálním poskytovatelem technologických platforem a řešení, která transformují způsoby, jak společnosti vytvářejí, provozují a zajišťují servis „věcem“ v rámci internetu věcí (IoT). Její technologická platforma další generace ThingWorx® poskytuje vývojářům nástroje, které potřebují k zachycení, analýze a kapitalizaci velkého množství dat, jež jsou generována chytrými a propojenými produkty a systémy. V praxi prověřená řešení společnosti jsou využívána ve více než 26 000 průmyslových podnicích na celém světě a poskytují jim konkurenční výhodu v oblasti produktů či služeb. Oceněný výkonný ředitel společnosti PTC, který je považován za myšlenkového lídra v daném odvětví, byl spoluautorem rozhodujících průvodců týkajících se dopadu IoT na obchodní činnost, vydaných v časopise Harvard Business Review.

PTC, logo PTC, ThingWorx, Kepware, logo Kepware a KEPServerEX jsou obchodními značkami nebo zapsanými ochrannými známkami PTC Inc. nebo jejich poboček ve Spojených státech a jiných zemích.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient