Investice do prestižního vzdělání MBA se vám vrátí

V minulosti bakalářský či magisterský titul představoval jakousi konkurenční výhodu na pracovním trhu. Nicméně se zvyšujícím se počtem absolventů vysokých škol se zaměstnanci začali zaměřovat především na praktické dovednosti a pracovní zkušenosti. Pokud chcete své kvality podložit titulem, potom se nabízí titul MBA. S těmito třemi písmenky můžete uchvátit i velké korporace, přičemž se můžete dostat až do jejich vrcholového managementu.female-1280963_960_720

Master of Business Administration (MBA) prohloubí vaše dosavadní znalosti z oblasti managementu. Toto studium, které je zaměřené především na praktické záležitosti, dokonale doplňuje vysokoškolské vzdělání. V podstatě by se dalo říct, že studium MBA aplikuje do praxe teorii nabytou v rámci vysokoškolského studia. Titul MBA je mezinárodně uznávaný, tudíž vám otevírá dveře i do zahraničních firem.

Kde studovat MBA?

foto_37V České republice působí hned několik vzdělávacích společností, které poskytují studium MBA, případně BBA a LLM. Nicméně nejedná se o levnou záležitost, a proto byste výběr konkrétní instituce neměli uspěchat. Důležité informace vám prozradí webové stránky poskytovatelů, kde si můžete přečíst o jednotlivých oborech či zjistit ceny.

Abychom vám usnadnili hledání, dovolujeme si vám představit společnost Cambridge Business School s.r.o., ve které vyučují zkušení lektoři. Zajistí vám kvalitní vzdělání v prestižních oborech, mezi kterými najdete například Management ve zdravotnictví, Sales management, Mezinárodní vztahy a evropská studia, Marketing a Public Relations, Personální management či Strategický management.

Výuka probíhá kombinovanou formou, čtyři sobotní celodenní odborné přednášky doplňuje pro studenty pečlivě připravené e-learningové prostředí. Studium je tak bez problémů přístupné také pro časově velmi vytížené jedince.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient