KOMPLEXNÍ VYBAVENÍ pro šatny, kanceláře, dílny, čekárny

Prosincová nákupní lavina se převalila a opět zdecimovala naše zásoby, tentokrát v sekci dílenské stoly, a to díky dotacím z EU pro základní školy na vybavení školních dílen. A jak už to u lavin bývá, i tato byla naprosto nečekaná svým zásahem a stále se nám lesknou oči, když si vybavujeme ty smutné odpovědi, které jsme museli dávat „Ne, opravdu do konce roku už tyto dílenské stoly nebudou, Bohužel, další dodávka z výroby až koncem ledna …“ Prosit laskavé donátory z EU o prodloužení lhůty k čerpání přidělených dotací je asi marné, proto apelujeme na vás ostatní podnikatele, manažery a ředitele, plánujte vybavení pro své firmy s dostatečným předstihem, zajistíte si tak nejen přednostní vyřízení vaší objednávky, ale hlavně výběr všech produktů v klidu a beze stresů.

Provozujeme internetový obchod All4 – vybavení firmy a rádi Vám prodáme cokoli, co si jen vyberete. Naše podnikání stojí na plnění požadavků a přání každého zákazníka, ale kde nic není ani smrt nebere. Zinventarizovali jsme zbývající zásoby a nyní postupně své sklady doplňujeme. A jako každým rokem přidáváme do sortimentu nové zboží a dodavatele. Podívejte se na naši nabídku na adresehttp://www.all4.cz a vybírejte z široké nabídky kancelářského vybavení, dílenského nábytku, vybavení šaten, čekáren, zkrátka celých firem.

TRANSPORTNÍ A STĚHOVACÍ PLOŠINY, MANIPULAČNÍ TECHNIKA

S novým rokem přichází i nová energie a vůle opět porazit konkurenci a zvítězit na trhu, ale ve starém hávu to půjde jen těžko. A bez přesunů zařízení se to asi neobejde. I v této oblasti máme pro vás řešení. Transportní a stěhovací plošiny v sadách s nosností až 34 tun! Možná Vás zaujmou i další stěhovací pomůcky, Neříkáme, že to s vybavením od nás půjde samo, ale snadněji určitě! V kancelářských budovách zase využijete lehké skládací plošinové vozíky. Někdy ale stačí tak málo, dejte zaměstnancům nové šatní skříňky nebo kuřácký koutek a uvidíte, jak se změní jejich postoj, reorganizujte a zmodernizujte dílny a síla motivace si už vaše lidi sama najde. Nemusíte vymýšlet složité marketingové strategie, spokojený zaměstnanec je více než tisíce moudrých knih. A pamatujte, že teď a na jaře je hlavní období takovýchto změn.

Přemýšlejte i nad pocitem bezpečí Vašich zaměstnanců zvláště v tomto nevlídném počasí se sníženou viditelností a brzkou tmou, instalujte ve svých venkovních prostorách bezpečnostní dopravní a dohledová zrcadla.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient