Kotlíková dotace s RWE

RWE logo

Plynový kotel s kotlíkovou dotací bez starostí od RWE

  • RWE se dohodla na spolupráci s výrobcem kotlů Viessmann
  • Překlenovací financování projektů zajistí ČSOB
  • RWE pomůže s realizací projektu i lidem, kteří už si žádost o dotaci podali sami
  • Veškeré informace na www.kotelsdotaci.cz

Energetická skupina RWE nabízí zájemcům o kotlíkovou dotaci na plynový kotel maximální podporu. Dokáže jim zajistit celý náročný proces změny a modernizace vytápění v rodinných domech, tedy od připojení k plynové soustavě, přes instalaci kotle a domovních rozvodů, ekologickou likvidaci starého kotle, včetně možnosti levného financování celého projektu až po výhodné dodávky zemního plynu. RWE se dohodla na spolupráci s renomovanými partnery – financování zajistí ČSOB a plynové kotle dodá výrobce Viessmann. V rámci balíčku RWE však nebude zákazník odkázán výhradně na jediného výrobce – v případě zájmu bude možné vybírat z široké nabídky kotlů na trhu od dalších zavedených výrobců.

„Naší ambicí je stát se generálním dodavatelem projektu, který pro zákazníka celý proces zaštítí a co je možné, zařídí. Chceme, aby člověk, který si vybere RWE pro výměnu kotle v rámci kotlíkových dotací, měl s realizací minimum starostí. Proto jsme do našeho balíčku služeb zařadili například služby energetického auditora, likvidaci starého kotle, nebo také možnost výhodného financování, protože dotace se vyplácí s velkým časovým odstupem,“ řekl Dušan Malý, jednatel RWE Distribuční služby.

Momentálně se dají zájemci o kotlíkové dotace rozdělit do dvou skupin. Jedna už si veškeré potřebné papírování vyřídila a čeká na posouzení žádosti krajským úřadem, aby následně mohla přikročit k realizaci svého projektu s výměnou kotle. Druhá skupina teprve shání informace o dotacích.

„Pro lidi, kteří už si žádost podali nebo ji v nejbližších dnech podají sami, začne po schválení dotace další kolotoč zařizování. Budou shánět topenáře, vybírat kotel, a také uvažovat o tom, jak projekt do vyplacení peněz financovat. S našimi partnery jich všech starostí zbavíme, pomůžeme jim zajistit celý projekt ve vysoké kvalitě na klíč,“ uvedl Radek Starý, manažer projektu Kotel s dotací RWE, a dodal: „Lidem, kteří s vyplňováním žádosti ještě nezačali nebo si s ním nevědí rady, ochotně poradíme a pomůžeme.“

RWE momentálně pro své klienty už zpracovává desítky projektů realizace výměny kotle, kde už žádosti byly podány. „Postupně očekáváme zájem v řádu stovek zájemců. Je těžké vyznat se ve všech podmínkách pro získání dotace. Někdy může být problém sehnat i kvalitního topenáře. Lidé díky naší nabídce nebudou ztrácet čas, jednoduše a rychle za ně vyřídíme vše potřebné. A pokud někdo právě nemá peníze na investici, zajistíme pro něj půjčku s bezkonkurenční úrokovou sazbou 5,9 %. Překlenovací úvěr bude samozřejmě možné bez penalizace kdykoliv splatit pomocí peněz ze získané dotace,“ doplnil D. Malý.

Veškeré informace o kotlíkových dotacích a tom, s čím přesně zájemcům může RWE pomoci, jsou dostupné na internetové stránce www.kotelsdotaci.cz. Zde je lidem k dispozici kontaktní formulář, RWE také pro kotlíkové dotace zřídila zelenou linku na čísle 800 32 32 32.

Martin Chalupský
tiskový mluvčí skupiny RWE
T 267 974 464, E
martin.chalupsky@rwe.cz

 

1 názor na “Kotlíková dotace s RWE”

  1. Iveta Horakova

    Dobry den mohla bych poprosit o info ohledne kotlikove dotace,vymenu stareho kotle na uhli za plynový kotel a cenovou nabidku od vás…dekuji s pozdravem Horakova

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient