ISUZU posiluje

ISUZU

Značka ISUZU v Čechách výrazně posiluje

Zeptali jsme se, jak se v Čechách daří japonské značce ISUZU.

Co je nového a jak se prodávají v Čechách auta značky ISUZU, jsme se zeptali Františka Voříška ze společnosti ProScan a.s., který má na starosti prodej nákladních vozů ISUZU a nyní také nově segment užitkových vozidel Pick – up ISUZU D–MAX.

Jenom připomínáme:

ISUZU od letošního roku funguje v Česku v novém jednotném uskupení „FOR ISUZU CZECH GROUP“, které zahrnuje prodej nákladních vozů, autobusů, pickupů, veškeré servisní služby a prodej originálních náhradních dílů ve všech segmentech ISUZU. František Voříšek představil poprvé na veletrhu CZECHBUS 2015 v Praze atraktivní model užitkového vozidla ISUZU D–MAX. Značka ISUZU má v našich končinách stále trochu exotický nádech, ale díky vašim aktivitám se dostává do povědomí veřejnosti v Čechách.

V čem spatřujete hlavní přednosti nákladních vozů ISUZU?

Je to prověřená japonská kvalita a vozidla jsou nenáročná na obsluhu i údržbu. Jedná se o jednoduché a účelné technické řešení vozů s robustním podvozkem a vlastní konstrukcí motorů ISUZU. V neposlední řadě chci zmínit koncepci podvozku se sklápěcí kabinou již od našich nejmenších vozů o celkové hmotnosti do 3,5 tuny. Důležité je také připomenout široký rozsah produktové nabídky, která zahrnuje vozy od 3,5 do 14 tun celkové hmotnosti, tři šířky kabiny a několik variant motorů.

V jakých oblastech podnikání vidíte pro ISUZU největší uplatnění?

Z kabin nákladních vozů ISUZU je velmi dobrý výhled a v kombinaci s agilností podvozku to naše vozy předurčuje pro použití v centrech měst a pro regionální a rozvážkovou dopravu. Pole působnosti u lehkých nákladních vozů ISUZU je širší, než si dokážeme představit.

Dobrým příkladem využití je například tzv. malé podnikání, kdy naše auta s úspěchem provozují řemeslníci, malé stavební firmy, zahradnictví a další. ProScan – ISUZU dokáže velmi operativně vozidla přizpůsobit nárokům zákazníka. Proto auta od nás potkáte jak při zásobování uhlím, tak například při rozvozu ovoce a zeleniny, kdy je vozidlo vybaveno izotermickou skříní, ale těch příkladů je pochopitelně daleko víc. Variabilnost je naší silnou stránkou a také konkurenční výhodou.

Máme řadu dokonalých podvozků a ve spojení s vysoce kvalitními nástavbami dodáváme konkurence schopná vozidla, která v mnoha aspektech předčí běžnou nabídku na našem trhu. Není snad odvětví v našem hospodářství, mimo dálkové dopravy, kde by naše vozidla z produkce ISUZU nenašla uplatnění.

Za krátkou chvíli vašeho působení na českém trhu jste prodali poměrně dost aut. Jaké jsou první ohlasy od vašich zákazníků?

Je pro nás příjemné, že ohlasy na vlastnosti lehkých nákladních ISUZU jsou veskrze pozitivní. Když se našich zákazníků ptáme, ta odpověď je vždy jednoznačná. Kvalitní, jednoduché, spolehlivé auto, přesně to, co jsme očekávali. Můžeme říct, že nás to těší, je to také jeden z aspektů, proč se nám obchod s ISUZU tak dobře rozbíhá, je to na základě reklamy z dobrých referencí.

Celý rozhovor s obchodním zástupcem ISUZU Františkem Voříškem a fotografie ve velkém rozlišení ke stažení najdete ZDE: http://isuzutruck.eu/buspress-rozhovor-znacka-isuzu-v-cechach-vyrazne-posiluje/

KONTAKT NA PRODEJCE:

ProScan autorizovaný prodejce ISUZU TRUCKS

František Voříšek – prodej nových a použitých vozů

GSM: +420 737 213 691

e-mail: frantisek.vorisek@proscan.cz http://www.isuzutruck.eu

Kontakt:

Zdeněk Nesveda

Green Pear Tip

GSM: 774 812 178

e-mail:redakce@praha-tip.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient